حجم ویدیو: 70.17M | مدت زمان ویدیو: 00:09:46

به گزارش اختصاصی گروه حوادث رکنا، ساعت 3 بامداد 9 آبان امسال بود که صدای تخریب چند خودرو و فحاشی چند جوان در منطقه خانی‌آباد سکوت شبانه را شکست و اهالی محل از خانه هایشان بیرون آمدند و مشاهده کردند چند جوان سوار بر خودروی پژو 405 خاکستری رنگ اقدام به تخریب 3 خودرو کرده و در حال فرار از صحنه هستند.

6 پسر جوان پا به فرار گذاشتند و تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی برای تحقیقات و شناسایی عاملان این قدرتنمایی و تخریب ها وارد عمل شدند.

ماموران در گام نخست پی بردند که 5 جوان چندی قبل بخاطر اختلاف خانوادگی و قدیمی با چند جوان دیگر در خیابان میعاد جنوبی درگیر شدند که برای انتقام گیری ماجرا به سراغ پسر جوانی می روند و وقتی موفق به تلافی کاری نمی شوند اقدام به تخریب چند خودروی پارک شده در کنار خیابان می کنند.

بدین ترتیب ماموران با اقدامات فنی و پلیسی و شکایت شاکی پرونده موفق به شناسایی متهمان می شوند تا اینکه پاتوق 4 جوان در یک قهوه خانه در میدان تره بار ردزنی می شوند و ماموران روز چهارشنبه 15 آبان ماه در یک عملیات غافلگیرانه با حضور در قهوه خانه موفق به دستگیری 3 تن از متهمان می شوند و یکی از متهمان با حمله به پلیس و تخریب خودرو قصد فرار از دست ماموران را داشت که ماموران با شلیک چند تیرهوایی چهارمین متهم را هم دستگیر می کنند.

تیم پلیسی پس از بازجویی از 4 متهم موفق به شناسایی خانه متهم آخر شده و در عملیاتی دیگر آخرین نفر از این گروه شرارتی را هم دستگیر می کنند.

در حالیکه افسر پرونده اعلام کرده است که 5 ممتهم سوابق زیادی از قبیل زورگیری، درگیری و قمه کشی دارند اما متهمان اصرار بر بیگناهی و بی سابقه دار بودنشان دارند.

همه متهمان اصرار بربیگناهی دارند و یکی از آنها به خبرنگار ما گفت: من 3 سال قبل با دامادمان در یک باغ درگیر شدم و یک درگیری عادی بود و پس از اینکه شکایت و شکایت کشی شد با میانجیگری خانواده‌ها این اختلافات پایان گرفت اما آنها حاضر به پایان دادن این اختلافات نیستند و این داستانسرایی را مطرح کردند تا ما دستگیر شویم.

همدست دیگر این باند که به سمت ماموران حمله کرده است نیز ادامه داد: ما بخاطر دشمنی خانواده دامادشان گرفتار شدیم و خودشان خودروها را تخریب کردن و می خواهند گردن ما بیندازند و فکر نمی کردم مردانی که همراه شاکیان پرونده هستند پلیس باشند به همین خاطر با آنها درگیر شدم.

شاکی پرونده

پسر جوان که یک مغازه سوپر مارکت دارد به خبرنگار ما گفت: چندی قبل موتورم را به کارواش بردم و قرار شد هر وقت موتورم شسته شد به من زنگ بزنند که آن را بردارم و از کارواش خارج شدم که ناگهان دیدم 4 جوان با قمه و چاقو از یک خودرو پیاده شدند که با سرعت پا به فرار گذاشتم.

وی افزود: آنها با پسرخاله من اختلاف دارند و چون دستشان به او نمی رسد به سراغ من آمده بودند و این اختلاف نیز برای 3 سال قبل است که تمام شده است اما گویا آنها دست بردار نیستند.

وی ادامه داد: همانطور که در دوربین های مداربسته کارواش ضبط شده است افرادی که قصد حمله به من داشتند با 3 خودرو بودند و همگی چاقو، تبر و قمه همراه داشتند که صاحب کارواش به من زنگ زد و خواست که به آنجا نروم و همان شب آنها که به دنبال من بودند به در خانه مان آمدند و چون دستشان به من نرسیده بود اقدام به تخریب خودروهای اهالی محله مان کردند.

بنا به این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفته اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟