به گزارش رکنا ، سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی قتل مسلحانه ۲ مرد ۴۰ و ۵۰ ساله در مهر ماه سال جاری در روستای میلک شهرستان هیرمند موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای دستگیری عاملان این جنایت آغاز که با حضور در صحنه قتل و بررسی میدانی و تحقیق از شاهدان عینی حاضر در محل مشخص شد ۵ نفر پس از مشاجره لفظی با مقتولان به وسیله یک سلاح کلاش و یک سلاح شکاری به سمت آن‌ها تیر اندازی و از محل متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با تلاش مأموران پلیس بلافاصله هویت قاتلان شناسایی که با توجه به متواری بودن آن‌ها تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه آن‌ها آغاز شد.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: تیم رسیدگی کننده به این پرونده سرانجام پس از چند روز تلاش و پیگیری مستمربا اقدامات تخصصی مخفیگاه‌های قاتلان را در نقاط مختلف شهرستان شناسایی و با هماهنگی قضائی طی چند عملیات مجاز هر ۵ نفر عاملان این جنایت را دستگیر کردند.

سردار طاهری در پایان تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های خود به جنایت ارتکابی بدلیل اختلافات کاری و مالی که با مقتولان داشتند اعتراف و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟