به گزارش رکنا، رییس اداره ارزیابی و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی با اشاره به انتشار فیلم تنبیه بدنی دانش‌آموزی در یکی از مدارس تبریز، گفت: پرونده معلم متخلف به هیات تخلفات ارسال می‌شود.

کیانوش عطایی روز یکشنبه  اظهار کرد: تیم کارشناسی بعد از انتشار فیلم در فضای مجازی بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار داده و ناحیه و مدرسه را شناسایی و موضوع تنبیه بدنی دانش آموز توسط معلم روز گذشته به طور ویژه مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: با وجود انصراف اولیای دانش آموز از شکایت علیه معلم مذکور، هیات بررسی تخلفات موضوع را بررسی کرد و پرونده معلم متخلف به این هیات ارجاع داده شد.

رییس اداره ارزیابی و عملکرد آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: موضوع ضرب و شتم یا هر گونه تنبیه بدنی به هر دلیل و به شیوه های مختلف تخلف بوده و این بحث بارها در جلسات مختلف تاکید و طی بخشنامه های مکرر به مراکز آموزشی و پرورشی استان ابلاغ شده است و به هیچ وجه این قبیل مسائل قابل قبول نیست.

 چند روز پیش فیلمی با محتوای تنبیه بدنی دانش آموزی توسط معلمش و زخمی شدن دست وی در فضای مجازی پخش شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟