حجم ویدیو: 30.03M | مدت زمان ویدیو: 00:04:52

به گزارش گروه ورزشی رکنا، وی افزود: از کارشناس برنامه شما تشکر می کنم که به خوبی به همه نکات اشاره کرد، از آقای انصاری فرد تشکر می کنم که منت سر من و خانواده ام گذاشت و در مراسم ما شرکت کرد. اینها آمده اند بعد از 40 سال به تیر برق داربست زده اند که یک بچه 6 ساله خشک شود و جلوی من پرپر شود. ما تا دو و نیم شب آنجا بودیم و از اداره برق گفتند بله این سیم برق، برق دارد و مسئولان ورزشگاه هم آنجا بودند و امتحان کردند و دیدند داربست را روی برق زده اند. پسر 6 ساله چه می داند آن داربست برق دارد. همسر من دو روز است بیمارستان است و او را می برند و می آورند. باید جوابگو باشند من از خون بچه ام نمی گذرم و باید مسئولان جوابگو باشند. چرا در خاکسپاری یک نفر به من تسلیت نگفت؟

پدر عماد در توضیح جزئیات بیشتر حادثه گفت: آنجا تردد بود پسرم داشت بازی می کرد و دستش خورد و جلوی روی من خشک شد. دیدم پسرم کنار داربست دارد بازی می کند آمدم دستش را بگیرم او روی زمین افتاد و سه چهار ثانیه ای تمام کرده بود. مسئولان باید جواب بدهند یک نفر باید به من بگوید مقصر من هستم. به جز آقای انصاری فرد که منت گذاشت و شام غریبان آمد، کسی نیامد.

علی جوادی کارشناس برنامه سلام صبح بخیر نیز در ادامه گفت: من با بیشتر دوستانم که صحبت می کردم آنهایی که پدر بودند این غم برایشان بیشتر بود چون وقتی خودشان را جای پدر عماد می گذاشتند قلبشان تیر می کشید. ما دنبال این هستیم که راه خانواده به ورزشگاه ها باز شود و افراد با خانواده هایشان بیایند. چند زیرساخت لازم است، اول اینکه ورزشگاه آن حالتی را نداشته باشد که در آن فیلم مشهور که پدر گوش پسرش را گرفت تا شعارها را نشنود. پدر باید کاملا از امنیت فرزند و خانواده اش مطمئن باشد. در این وضعیتی که ما دیدیم همه با لطف و عنایت خدا است که مردم سالم برمی گردند.

جوادی در پاسخ به نظرسنجی برنامه مبنی بر اینکه مقصر درگذشت کودک ٦ ساله در ورزشگاه آزادی بعلت برق‌گرفتگی کیست، گفت: شرکت تجهیز و توسعه می گوید ما این را به پیمانکار واگذار کرده ایم و خودمان یقه پیمانکار می گیریم در حالی که نظارت بالادستی که باید می داشت شرکت تجهیز رعایت نکرده است. درست است پیمانکار این کار را انجام داده اما اگر تعمیرکاری سیم های برق 220 ولت را لخت رها کند اگر به فکر بچه تان باشید نمی گذارید او از خانه تان بیرون برود. بنابراین از آنجایی که پیمانکار زیر نظر شرکت تجهیز و شرکت تجهیز زیر نظر وزارت ورزش است بنابراین وزارت ورزش را مقصر می دانم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟