بیت‌الله پاشایی در ارتباط با اهم کشفیات انجام شده در خوی در یک هفته گذشته اظهار کرد: در یکی از این عملیات‌ها ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی ایواوغلی به یک دستگاه اتوبوس در حال حرکت در مسیر خوی به استانبول به احتمال حمل کالای قاچاق دستور توقف دادند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو ۱۹ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد، افزود: در این ارتباط سه نفر متهم شناخته شده و پس از دستگیری برای سیر مراحل قانونی راهی زندان شدند.

فرمانده انتظامی خوی با اشاره به کشف یک هزار و ۸۳۶ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در این شهرستان ادامه داد: این کشفیات از یک دستگاه پژو ۴۰۵ به دست آمد.

وی ارزش ریالی این کشفیات را ۲۰۰ میلیون برآورد و عنوان کرد: راننده این خودرو به دلیل حمل کالای قاچاق به زندان فرستاده و خودروی مذکور نیز توقیف شد.

پاشایی از توقیف یک دستگاه اتوبوس دیگر در خوی خبر داد و تصریح کرد: این اتوبوس با حمل ۳۳ ثوب لباس، ۱۳۰ کیلوگرم میوه خارجی، ۱۰۰ لیتر روغن زیتون، ۴۰ کیلوگرم برچسب خارجی، یک عدد قطعه تراشکاری و ۵۵ عدد کابل شارژ از ماکو به تهران در حال حرکت بود.

وی با اشاره به دستگیری یک نفر در این ارتباط ارزش ریالی این کشفیات را ۵۰۰ میلیوت ریال برشمرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟