حجم ویدیو: 2.92M | مدت زمان ویدیو: 00:00:28

به گزارش رکنا، در آغوش گرفتن نیما کرمی و همسرش زینب زارع در آنتن زنده تلویزیون هنگام پخش آهنگی از حامد همایون در برنامه جشن دعوت که به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش می‌شد دو مجری آقا و خانم برنامه که زن و شوهر هستند یکدیگر را در آغوش گرفتند.
اتفاقی در یک برنامه زنده تلویزیونی رخ داد که موجب جنجال در شبکه های اجتماعی شد. در برنامه زنده تلویزیونی دعوت که با اجرای نیما کرمی و همسرش در شبهای ماه مبارک رمضان پخش میشد یک اتفاق غیرمنتظره رخ داد.
در آغوش گرفتن دو مجری زن و مرد در این برنامه زنده تلویزیونی سوژه شد. برنامه دعوت از برج میلاد در شبهای ماه رمضان با اجرای نیما کرمی و همسرش پخش میشد. زینب زارع در مصاحبه‌ای گفته بود: اجرا کاری سخت و سنگین است؛ به ویژه اگر روی آنتن زنده باشید. من به شخصه اجراهای دونفره‌ با شوهرم را دوست دارم و فکر می‌کنم خوب از آب درمی‌آید چون رابطه‌مان در این اجراها همانی است که در واقعیت زندگی مان هم وجود دارد و دوست نداریم برای مردم نقش بازی کنیم.
ما در این اجراها از فضای همیشگی‌مان دور نمی‌شویم و فقط سعی می‌کنیم کارمان به اصطلاح کادربندی شده باشد چون مردم برنامه‌هایی را می‌پسندند که حواشی بی‌جهت نداشته باشد. خدا را شکر بازخوردی که از مردم گرفته‌ایم خوب است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟