به گزارش رکنا، وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد، گروگانگیران که با مسئول یکی از کمپ های ترک اعتیاد آن شهرستان اختلاف قبلی داشتند به بهانه انتقال یک معتاد برای درمان، با این کمپ تماس گرفتند و 4 نفر از نیروهای این مرکز برای انتقال فرد معتاد در نیمه شب دهم شهریورماه با سواری پراید به روستای هیتک اعزام می شوند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: پس از رسیدن نیروهای مرکز ترک اعتیاد به محل، گروگانگیران 3 نفر از سرنشینان پراید را که از خودرو پیاده شده بودند به گروگان گرفتند، از سوی دیگر راننده پراید علی رغم تیراندازی آدم ربایان موفق به فرار شد. گروگانگیران مسلح، 3 سرنشین دیگر خودرو پراید را با خودروهای پژوپارس و 405 به کوه های اطراف روستای هیتک منتقل کردند.

وی با اشاره به اجرای طرح مهار، گفت: ماموران با استفاده از شیوه و شگردهای خاص پلیسی 3 نفر از آدم ربایان را شناسایی و در عملیاتی ضربتی به صورت جداگانه در مخفیگاه‌هایشان دستگیر کردند.

طاهری تصریح کرد: آدم ربایان که از شناسایی خود و دستگیری 3 نفر از همدستانشان مطلع شده بودند، عرصه را بر خود تنگ دیده و گروگان ها را صبح روز یازدهم شهریورماه؛ صحیح و سالم رها کرده و متواری شدند. تحقیقات برای دستگیری سایر متهمان این پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟