به گزارش گروه جنایی رکنا، شب گذشته مرگ فجیع یک موتورسوار در اتوبان آزادگان به کلانتری خزانه اعلام شد و بلافاصله ماموران پلیس در محل حاضر شدند.

با حضور ماموران پلیس در محل حادثه مشخص شد، جوان موتورسوار در خلاف جهت اتوبان زیر چرخ های خودروی پرشیا دردم جان باخته است.

راننده پرشیا که شوکه شده بود راز قتل دلخراش این موتورسوار را برملا کرد.

وی در اظهاراتش گفت: در حال رانندگی به سمت خانه ام بودم که یک موتورسوار در خلاف جهت اتوبان در حال رانندگی بود و چراغ های یک خودرو پشت سر او نشان از یک تعقیب و گریز بین آنها می داد. جوان موتور سوار فاصله ای با خودروی من نداشت که راننده پراید با سرعت جنون آمیزی از پشت سر به موتورسوار کوبید که دیگر برای جلوگیری از زیر گرفتن آن جوان دیر شده بود. پس از این حادثه سریعا کنار اتوبان توقف کردم تا از خودرویم پیاده شدم راننده پراید هم که توقف کرده بود پایش روی پدال گاز فشرد و با سرعت از محل فرار کرد.

درپی اظهارات راننده خودروی پرشیا این حادثه به سناریوی قتلی خونین تبدیل شد و در ادامه بازپرس ویژه قتل همراه تیمی از ماموران تشخیص هویت و کارآگاهان دایره جنایی در محل حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

ماموران پلیس در نخستین گام، دوربین های اتوبان را بررسی کردند و به صحت اظهارات راننده پرشیا پی بردند.

بنابر این گزارش، جسد جوان موتورسوار به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای دستگیری راننده پراید ادمه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟