به گزارش رکنا،  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز گفت: زنی که در یکی از مناطق کرج اقدام به توزیع مواد مخدر می کرد دستگیر و 20 کیلو و 700 گرم تریاک از چمدان و ساک دستی وی کشف شد.

علی عسگری، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز  گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط زنی در یکی از مناطق کرج موضوع در دستورکار پلیس مبارزه به مواد مخدر استان قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بیان کرد: مأموران پس از اطمینان از صحت خبر با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند نامبرده مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک را از استان های شرقی کشور تهیه کرده و درصدد انتقال آن به استان البرز است.

وی افزود: بلافاصله اکیپی از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز به محورهای ورودی استان اعزام شدند و طی رصد افراد و خودروهای عبوری در نهایت فرد موردنظر را در اطراف پل سرحدآباد در حالیکه یک عدد چمدان چرخ دار بزرگ و یک عدد کوله پشتی به همراه داشت مشاهده کردند.

عسگری اظهار کرد: بلافاصله مأموران پلیس وارد عمل شدند و نامبرده را دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز منتقل کردند؛ در بازرسی از داخل چمدان و ساک دستی متهم، 20 کیلو و 700 گرم تریاک کشف شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟