به گزارش رکنا، سید علاءالدین نقیبی روز پنجشنبه افزود: این جوان که به دلیل درگیری ناشی از اختلافات خانوادگی، محکوم به پرداخت دیه قانونی شده بود، با پیگیری های دادستان و حمایت خیران و نیز تامین و پرداخت دیه و اخذ رضایت از شاکی از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

وی ادامه داد: خیران این شهرستان با تامین دیه قانونی به مبلغ بیش از ۹۵ میلیون تومان و پرداخت آن موفق به آزادسازی این جوان شدند.

وی اضافه کرد: خیران نیک اندیش این شهرستان، نقش مهمی در کاهش مشکلات خانواده‌های زندانیان و آزادی زندانیان نیازمند دربند دارند.

وی گفت: با حمایت خیران، به زودی زمینه آزادی یک زندانی محکوم به قصاص و دیه با تامین مبلغ مورد نیاز، فراهم خواهد شد و این زندانی نیز به کانون گرم خانواده خود باز خواهد گشت.

بیش از ۴۵۰ خانوداه زندانیان شهرستان‌های مراغه و عجب شیر و تعدادی از خانواده‌های زندانیان سایر شهرهای ایران که در زندان مراغه هستند از کمک ها و مساعدت های انجمن حمایت از زندانیان مراغه بهره‌مندند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟