به گزارش رکنا، سرهنگ "دلاور القاصی مهر"  بیان کرد: در پی مراجعه خانمی به کلانتری "19سعدی" و طرح شکایت مبنی بر کلاهبرداری فردی مامورنما به بهانه اخذ کارت پایان خدمت، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سرهنگ "القاصی مهر" تصریح کرد: ماموران در بررسی های اولیه مطلع شدند که فرد مامورنما با اغفال و انجام اعمال متقلبانه و با ادعای نفوذ در مراجع قضائی و انتظامی و به انگیزه اخذ کارت معافیت سربازی برای برادر شاکی و ازدواج با وی، مبلغ 170 میلیون ریال کلاهبرداری کرده است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: ماموران کلانتری بلافاصله با فعالیت های تخصصی و اقدامات پلیسی، موفق شدند متهم را در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، به شهروندان توصیه کرد: به جای اعتماد به اینگونه افراد، با مراجعه به معاونت وظیفه عمومی، اطلاعات کافی را برای دریافت کارت معافیت دریافت کنند و هرگز فریب افرادی که خود را صاحب نفوذ در دستگاه های دولتی معرفی می کنند را نخورند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟