به گزارش رکنا، سرهنگ "مصطفی اسکندری" در توضیح این خبر بیان داشت: در روز گذشته یکی از شهروندان برای پیگیری شکایت خود به کلانتری مراجعه و اظهار داشت: در ساعت 17:00 یازدهم تیرماه امسال برادرم به همراه یکی از دوستانش به قصد مراجعه به سه شنبه بازار قیام دشت از منزل خارج شده است.

شاکی در ادامه اظهارات خود بیان داشت: در بین راه 2 جوان قوی هیکل جلوی آنان را سد می کنند و بدوا تقاضای وجوه نقد و سپس با توجه به اینکه برادرم وجه نقدی همراهش نبود، گوشی موبایلش را با ضرب و شتم، زوگیری می کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تیمی از ماموران عملیات کلانتری شناسایی و دستکیری متهمان را بر عهده گرفتند، تصریح کرد: در تحقیقات میدانی از محل وقوع سرقت، چهره متهمان مورد شناسایی قرار گرفت.

وی عنوان کرد: در پایش های اطلاعاتی مخفیگاه متهمان در محدوده کلانتری شناسایی و با دستور قضائی هر 2 متهم در مخفیگاهشان دستگیر و به زورگیری از مال باختگان اعتراف کردند.

سرهنگ اسکندری گفت: متهم در اظهاراتشان به فروش گوشی مسروقه به یکی از موبایل فروشان قیام دست اقرار و اظهار داشتند: با همکاری یکدیگر قرار گذاشته بودیم که از اتباع افاغنه زورگیری کنیم.

کلانتر محله قیام دشت اضافه کرد: با کشف گوشی مسروقه و اعتراف متهمان به 12 فقره زورگیری، هر 2 زورگیر به مرجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟