تراشیدن موهای مادر و دختر بخاطر دفاع از ناموس! / ابلیس ها 7 مرد بودند!

گروهی مرد در ایالت بیهار هند، سر دو زن را که در برابر تجاوز دسته‌جمعی مقاومت کرده بودند، تراشیدند. پلیس دو نفر را تا کنون در این رابطه بازداشت کرده است. این مردان مو‌های این دو زن را برای "تنبیه" آن‌ها از ته تراشیدند.

یک مقام محلی ایالت بیهار نیز در میان این گروه از مردان دیده شده است. پلیس گفته است این افراد با نیت تجاوز وارد خانه یک مادر و دختر شدند. وقتی این زنان مقاومت کردند، این مردان سر‌های این دو زن را تراشیدند و آن‌ها را در روستا چرخاندند.

پلیس گفته است به دنبال سایر افراد این گروه است. مادری که مورد حمله قرار گرفته گفته است: "ما را با عصا به شدت کتک زدند. تمام بدن من و دخترم زخم شده است. "

این زن گفته است سر او و دخترش در برابر ساکنان روستا تراشیده شد. یک مقام پلیس گفته است هفت مرد وارد خانه این دو شدند و تلاش کردند دختر را مورد آزار جنسی قرار دهند و مادر به کمک دختر شتافت. کمیسیون زنان ایالت بیهار هند این حمله را محکوم کرده و خواهان "اقدامات بیشتر" شده است.

این برای اولین بار نیست که چنین اتفاقی در ایالت بیهار روی می‌دهد. آوریل امسال به یک دختر نوجوان که در برابر تجاوز دسته‌جمعی مقاومت کرد، اسید پاشیده شد. هندی‌ها پس از تجاوز دسته‌جمعی به یک دانش‌آموز در اتوبوسی در دهلی در سال ۲۰۱۲ به چنین اتفاقاتی واکنش بیشتری نشان می‌دهند. زنان در این کشور بار‌ها در تظاهراتی خواهان اقدام مقامات مسئول شده‌اند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟