نیمار، ستاره فوتبال برزیل که اخیراً به تجاوز جنسی متهم شده بود دیروز پنج‌شنبه در برزیل به دادستانی رفته و به مدت پنج ساعت به سوالات مقامات قضایی درباره این پرونده پاسخ داد.

ماجرا از آنجا شروع شد که یک زن علیه نیمار به دادگاه شکایت کرده و مدعی شد ستاره پاری سن ژرمن در هتلی در شهر پاریس به او حمله و تجاوز کرده است. نیمار این ادعا را به شدت تکذیب کرده و مقامات قضایی برزیلی تا کنون اتهامی را به او تفهیم نکرده‌اند.

نیمار دیروز پنج‌شنبه در شهر سائوپائولو به دادستانی رفت و به مدت پنج ساعت به سوالات دادستان‌های برزیلی درباره این پرونده پاسخ داد.

نیمار بعد از آن به خبرنگاران اعلام کرد:" خیلی خلاصه می‌گویم... می‌خواهم به این وسیله از حمایت‌های همه کسانی که برایم پیامهای دلگرم‌کننده فرستادند تشکر کنم".

ستاره برزیلی در ادامه گفت:" من آرام هستم چون شک ندارم حقیقت دیر یا زود مشخص خواهد شد. تنها آرزویی که در حال حاضر دارم این است که سرنوشت این پرونده هر چه زودتر مشخص شود".

پیش از صحبتهای نیمار، دادستانهایی که از او تحقیق کرده بودند هم بیانیه‌ای صادر کرده و اعلام کردند:" نیمار به تمام سوالات پاسخ داد. از این به بعد پلیس اقدامات لازم برای کامل کردن تحقیقات را انجام خواهد داد. بررسی‌ها محرمانه خواهد بود و هیچکس نمی‌تواند درباره جزئیات این پرونده صحبت کند. نیمار به همه سوالات به شکلی راضی‌کننده پاسخ داد و ارتکاب جرم را انکار کرد".

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟