سردار محمد قنبری  اظهار کرد: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده های سرقت های مسلحانه 11 نفر از عاملان سرقت های مسلحانه شناسایی و تحت مراقبت قرار گرفتند.

وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان های زاهدان، ایرانشهر و سراوان با هماهنگی های قضائی طی هفته گذشته این سارقان مسلح را دستگیر و در بازرسی از آنها 2 قبضه تپانچه به همراه مهمات،یک قبضه کلت پلاستیکی، 2 عدد شوکر، 3 قبضه چاقو و قمه کشف کردند.

سردار قنبری با بیان اینکه این سارقان تاکنون به 19 فقره انواع سرقت اعتراف کرده اند ابراز داشت: در این رابطه 5 دستگاه خودرو، 2 دستگاه موتورسیکلت، 11دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد و سایر اموال سرقت شده کشف و به مالباختگان تحویل شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

سردار قنبری کاهش جرایم خشن و سرقت های مسلحانه را اولویت مهم پلیس استان دانست و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مقامات قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟