فاطمه- حسینی

نماینده - مجلس

از شایعه تا واقعیت: پس از انتشار تصاویر حاشیه‌ساز از سد لفور که با واکنش‌های شدید مردم و دلسوزان مواجه شد توئیتی از صفحه منتسب به فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

در این توییت آمده بود:‌«سد_لفور هر چه که بود، نشان ازشادی ، نشاط و امید مردم داشت ، در برابر کابوسی وحشتناک از خفقان که دولت قبل توسط گشت ارشاد برای مردم رقم زده بودند. هیمشه نیمه پر لیوان را ببینیم.»

برخی از رسانه‌ها هم با استقبال از این رویکرد هنجارشکنانه سعی در بازنشر این توییت داشتند تا این که ساعاتی بعد مشخص شد این صفحه به نماینده مجلس اختصاص نداشته و اصلاحا جعلی(فیک) است.

فاطمه حسینی هم در این باره نوشت: به اطلاع هم‌وطنان عزیز می‌رساند مدتی است صفحه جعلی با شناسه fatemhe_hoseyni@در توئیتر اقدام به انتشار مطالب کذب به نقل از اینجانب نموده است. هرگونه ارتباط این صفحه جعلی در توئیتر با خود را رد و اعلام می‌کنم که اقدام مقتضی #قضایی علیه سازندگان این صفحه جعلی صورت گرفته است.

پیشتر از این صفحه‌ای جعلی به اسم شهیندخت مولاوردی در توییتر باعث به وجود آمدن حاشیه‌های شده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟