به گزارش گروه ترجمه رکنا، ناپدری بی رحم در نیویورک به جرم قتل عمد دختر 3 ساله اش دستگیر و زندانی شد.

مارتین پیارا 39 ساله دختر 3 ساله همسرش را در حالی که هنوز زنده بود در ماشین گذاشت و با ریختن بنزین به روی بچه و خودرو او را زنده زنده در آتش کباب کرد.

به گفته مادر قربانی، همسرش مدت ها پیش در یک درگیری به او گفته بود که قصد دارد بلایی بر سر دخترش بیاورد اما وی چون باور نمی کرد توجهی نیز به حرفای مارتین نکرد.

پلیس نیویورک با تماس اهالی خیابان مبنی بر آتش سوزی و جیغ و التماس های یک کودک در صحنه حاضر شدند اما با امدادرسانی سریع ماموران آتش نشانی و آمبولانس متاسفانه قربانی کوچک در آتش جزغاله شده بود و هویت آن به سختی قابل تشخیص بود.

پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی ماموران تحقیقات خود را آغاز کردند و توانستند کمتر از 24 ساعت مادر قربانی را شناسایی و تحت بازجویی قرار دهند.

مادر جوان در اداره پلیس اظهار داشت که شوهرش این بلا را سر دخترش آورده و چون ناپدری دخترش بوده به خاطر کینه این چنین دخترش را از زندگی ساقط کرد.

مامور پلیس با ثبت اظهارات مادر داغدار تحقیقات خود را برای دستگیری متهم آغاز کرد چرا که ناپدری پس از قتل کودک متواری شده و از او خبری به دست نیامده است.

خوشبختانه با تحقیقات گسترده پلیس توانست مارتین را در یک کلوب شبانه شناسایی و دستگیر کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟