به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی صحنه از دستگیری یکی از اراذل و اوباش شهرستان کرمانشاه خبر داد و گفت: این فرد شرور که اقدامات مجرمانه زیادی را در کارنامه سیاه خود دارد نهایتا در کانال کولر منزل پدرش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی صحنه پیش از ظهر امروز افزود: ماموران پلیس صحنه دستگیری یکی از اراذل و اوباش شهرستان که جرائمی نظیر اخلال در نظم و امنیت عمومی، ایجاد مزاحمت برای دیگران، قدرت‌نمایی با سلاح سرد و گرم، آدم‌ربایی و ... را در کارنامه داشت در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ بهروز فخری خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی صحنه با انجام تحقیقات فراوان متوجه شدند این فرد شرور از شهرستان خارج و به نقطه نامعلومی گریخته و در حالی که پلیس همچنان در تعقیب این فرد قرار داشت ماموران از حضور این فرد در داخل شهرستان و مراجعه به منزل پدری‌اش مطلع شدند.

وی گفت: نیروهای پلیس پس از اطمینان از اینکه فرد شرور در منزل پدرش حضور دارد با کسب مجوز قضائی و ضمن رعایت حقوق همسایگان وارد منزل مذکور و موفق به دستگیری شرور سابقه‌دار که پس از اطلاع از حضور پلیس خود را در کانال کولر مخفی کرده بود، شدند.

رئیس پلیس صحنه همچنین از تشکیل پرونده برای این فرد و معرفی وی به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

وی در پایان برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش را از مهمترین برنامه‌های پلیس شهرستان صحنه برشمرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟