حجم ویدیو: 12.47M | مدت زمان ویدیو: 00:02:08

به گزارش رکنا، سردار ناظری در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر دائر کردن دفتر رمالی وکلاهبرداری از شهروندان در پوشش دعانویسی، رمالی و جادوگری دستگیری متهمان در دستور کار مأموران کلانتری 15 آبعلی دماوند قرار گرفت.

رمالی
وی افزود: مأموران پس از اقدامات قانونی ضمن‌شناسایی دو تن در این رابطه طی هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از دفتر آنها موفق به کشف اقلاًمی از قبیل:مهره مار، فلزات شرف شمس، کاغذ‌های دعا، کتاب‌های با مضمون طلسم و دعانویسی شدند.
ناظری با اعلام اینکه متهمان پس از دستگیری به مراجع قضایی معرفی شدند، افزود: با حکم مقام قضایی تاکنون مبلغ 20 میلیارد ریال در یکی از حساب‌های بانکی نامبردگان مسدود و دستورات لازم برای انسداد دیگر حساب‌های مرتبط با متهمان نیز صادر شده است.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه رمالی، فالگیری و بخت گشایی چیزی جز کلاهبرداری نیست، اظهار داشت: توصیه ما به شهروندان این است که به تبلیغات دروغین این گونه افراد توجهی نکرده و مشکلات خود را از طریق مجاری قانونی و با مراجعه به آموزه‌های دینی پیگیری کرده و سرمایه‌های زندگی خود را به پای این گونه افراد شیاد نریزند و در صورت هرگونه آگاهی از فعالیت آنان موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به اطلاع پلیس برسانند.

بنابه این گزارش،بیشتر مشتریان این دو جادوگر زنان و دختران جوان بودند که با دل بستن به خرافاتدست به دامان این دو شیاد شده بودند.
کشف 54 هزار لیتر گازوئیل از یک گلخانه
وی اظهار داشت: در رأستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران انتظامی بخش شریف آباد «پاکدشت» با انجام کار اطلاعاتی و تخصصی از فعالیت یک قاچاقچی سوخت در این شهرستان با خبر شدند و در بررسی دقیق موضوع مشخص شد، متهم اقدام به دپو سوخت قاچاق در یک گلخانه کرده است که با هماهنگی مقام قضایی در بازدید از محل 3 تانکر بزرگ حاوی 54 هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند.
ناظری با اشاره به پلمب این گلخانه، تصریح کرد: پرونده قضایی تکمیل و به همراه متهم به دادسرا ارسال شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟