به گزارش گروه ترجمه رکنا، عظام روغراجی ، 18 ساله هنگامی که از نماز مغرب در مسجدی در شهر دوبلین، پایتخت جمهوری ایرلند به سمت منزلش بازمی گشت، با گروهی از اراذل و اوباش مواجه شد و در اثر جراحات وارده از ضربات چاقو جان داد. این حادثه هولناک در پارک فینزبری در دوندرام دوبلین به وقوع پیوست.

پلیس تحقیقاتی را در این زمینه آغاز کرده است، در این میان جامعه اسلامی، امشب مراسمی برای ادای احترام به یاد و خاطره این نوجوان مسلمان در مسجد سوفی در دوبلین برگزار می کنند.

سخنگوی بنیاد سوفی ایرلند در بیانیه ای اعلام کرد: هم اکنون اخبار ناراحت کننده و تلخ درباره برادر جوان مان عظام را دریافت کردیم که توسط گروهی اراذل و اوباش شب گذشته در پارک دندروم جان خود را در اثر ضربات چاقو از دست داد.

در این بیانیه آمده است: وی جوانی مهربان، شاداب و مودب بود و همیشه لبخند به لب داشت. او جوان باهوش، بااستعداد و بلندپرواز بود که آرمانش این بود که یک کارآفرین موفق شود.

مقامات پلیس ایرلند ضمن بیان اینکه تحقیقات در این زمینه آغاز شده، از شاهدان احتمالی خواسته اند پاپیش بگذارند. حادثه در حوالی ساعت 8:10 به وقوع پیوسته و تحقیقات آغازین نشان می دهند که شماری از مردم در آن زمان در حوالی محل حضور داشته اند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟