به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ دوست علی جلیلیان سرکلانتر هفتم گفت: با وقوع چندین فقره سرقت لوازم خودرو در محدوده کلانتری 109 بهارستان، تیمی از ماموران کلانتری تحقیقات در این خصوص را آغاز کردند.
وی با بیان اینکه در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که سرقت ها با همکاری یک زن به وقوع پیوسته است، افزود: در تحقیقات پلیسی تصویری از سارقان به دست آمد و مشخص شد که متهمان از جمله سارقان حرفه ای در منطقه هستند.
این مقام انتظامی عنوان کرد: مخفیگاه متهمان در محدوده خیابان نور محمدی مورد شناسایی قرار گرفت و مدتی ماموران کلانتری 109 بهارستان مخفیگاه سارقان را تحت مراقبت قرار دادند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره اینکه هماهنگی لازم با مقام قضائی مبنی بر دستگیری و بازرسی از مخفگیاه متهمان صورت گرفت، ادامه داد: تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای دستگیری متهمان اعزام و موفق شدند در یک عملیات ضربتی 3 سارق لوازم خودرو و یک خانم را که با سارقان در ارتکاب سرقت همکاری داشت، دستگیر کنند.
سرکلانتر هفتم افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد 45 قلم کالای مسروقه از قبیل: بلندگو، دوربین عکاسی، عینک آفتابی، پنل ، ضبط، گوشی همراه، کنترل تلویزیون، تفنگ بادی، دستگاه جوش، چادر مسافرتی، پمپ باد، دریل، اره برقی، سمباده زن، سنگ فرز، تلویزیون، هویه برقی، کامپیوتر خودرو، مپلی فایر و غیره کشف شد.

وی عنوان کرد: با انتقال متهمان به کلانتری سارقان به 27 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف و اظهار داشتند: " به همراه یک خانم اقدام به سرقت می کردیم تا کسی به ما شک نکند."

سرکلانتر هفتم خاطر نشان کرد: متهمان برای شناسایی مال باختگان و جزئیات پرونده در اختیار کلانتری 109 بهارستان قرار دارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟