فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: کیف قاپی در حین سرقت کیف یک خانم در فردیس دستگیر شد و انگیزه خود را از این اقدام اعتیاد به مواد مخدر مطرح کرد.

سرهنگ بیژن جنتی، فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: مأموران کلانتری 14 شهرک ناز فردیس حین مأموریت با شنیدن صدای فریاد یک خانم و بررسی موضوع، متوجه شدند که راننده یک دستگاه خودروی پراید اقدام به سرقت کیف دستی وی کرده و در حال فرار است.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس ادامه داد: بلافاصله مأموران خودرو را تحت تعقیب قرار دادند و براساس قانون به کارگیری سلاح چند تیر هوایی شلیک کردند که با مقاومت سارق به سمت لاستیک خودرو نیز تیراندازی شد.

وی با بیان اینکه در نهایت خودرو متوقف شد، افزود: راننده در کمتر از 10 دقیقه دستگیر و برای انجام تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل شد و در بازجویی های مأموران، انگیزه خود را از این اقدام، اعتیاد به مواد مخدر و تأمین هزینه های مواد بیان کرد.

سرهنگ جنتی با اشاره به اینکه کیف مسروقه به صاحبش بازگشت، خاطرنشان کرد: شهروندان هنگام عبور از خیابان و معابر عمومی کیف دستی خود را به سمت دیوار بگیرند تا از دستبرد سارقان در امان باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟