به گزارش گروه حوادث رکنا،  این مرد دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی زالی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

مرد ۵۵ ساله ای به نام غلامرضا  که مرداد ماه سال ۹۷ یک دختر ۱۵ ساله را ربوده بود  دیروز در دفاع از خودش گفت : من به تریاک اعتیاد داشتم . آن روز خمار بودم و مقداری مواد تهیه کرده بودم و می خواستم آن را به خانه ببرم و استفاده کنم .اما مجبور بودم برای رفتن به خانه از ایست بازرسی پلیس عبور کنم . می ترسیدم پلیس به من شک کند و مرا بازداشت کند. به همین خاطر دختر نوجوان را که در کنار زمین کشاورزی در حاشیه پاکدشت ایستاده بود سوار موتور کردم .

وی ادامه داد: پدر و مادر دختر نوجوان مشغول کار بودند و حواسشان به دخترشان نبود. به همین خاطر از دختر نوجوان خواستم تا همراهم بیاید. او هم  قبول کرد و سوار موتور شد. مواد را به او دادم و قصد داشتم از ایستگاه پلیس رد شدم او را پیاده کنم اما چون دختر بچه بود ترسیدم نتواند به محل زندگی اش برگردد. به همین خاطر او را به خانه بردم و مشغول کشیدن مواد شدم. من هیچ بلایی سر او نیاوردم و می خواستم چند ساعت بعد او را به محل زندگی اش برگردانم که بازداشت‌شدم.

متهم میانسال گفت: دختر نوجوان خودش گفته من او را اذیت و آزار نکرده ام. من فقط به خاطر حمل مواد و عبور از ایستگاه پلیس ناچار شدم او را سوار موتور کنم . به همین خاطر اتهام آدم‌ربایی را قبول ندارم و در پایان جلسه قضات دادگاه وارد شور شدند تا درباره وی تصمیم‌گیری کنند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟