سرهنگ ابراهیم ملاشاهی رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان گفت: در پی گزارش یک فقره مرگ مشکوک در ظهر روز چهاردهم بهمن ماه سال در یکی روستا‌های حاشیه شهر ایرانشهر بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی به همراه نیرو‌های امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد مردی ۷۰ ساله به همراه پسر ۲۸ ساله در یکی از زمین‌های زراعی حاشیه شهر توسط سه سرنشین یک دستگاه پژو ۴۰۵ به رگبار بسته شدند و این مرد سالخورده به علت شدت جراحات وارده در محل فوت و پسرش نیز مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان خاتم انبیاء (ص) منتقل شد.

در ادامه تحقیقات از فرد مجروح مشخص شد پدرش با فردی از قبل اختلاف ملکی داشته و در زمان حادثه این فرد به همراه چند نفر از بستگانش پس از مشاجره لفظی به سمت آن‌ها تیراندازی کرده و متواری شدند.

سرهنگ ملاشاهی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی صحنه قتل و اطلاعات بدست آمده متهمان را شناسایی و تحقیقات خود را برای دستگیری آنان آغاز کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت ادامه داشت تا اینکه روز گذشته اطلاعاتی در خصوص تردد یکی از متهمان در سطح شهر ایرانشهر بدست آمده و بلافاصله تیم عملیات ویژه پلیس آگاهی وارد عمل شدند و او را در اقدامی ضربتی و غافلیگرانه دستگیر کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر متهمان این پرونده بیان کرد: پلیس با کسانی که به خواهند نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند با قاطعیت برخورد و اجازه جولان را به آن‌ها نخواهد داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟