حجم ویدیو: 36.88M | مدت زمان ویدیو: 00:05:43

به گزارش گروه حوادث رکنا، سردار ظهیری رییس پلیس پیشگیری تهران با تبریک ایام شعبانیه و‌ محکوم کردن آمریکا اعلام کرد ما همگی پاسدار ولایت هستیم.

سردار کیوان ظهیری در حاشیه برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان کلانتری‌های پایتخت ضمن محکومیت استکبار جهانی و اقدام نابخردانه آمریکا در خصوص قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گروه‌های تروریستی، اظهار کرد: تمام فعالیت‌های ما در پلیس پیشگیری پایتخت به گونه‌ای است تا بتوانیم قبل از وقوع جرایم در پایتخت از رخ دادن آن‌ها در سطح شهر تهران بزرگ پیشگیری و سرقت‌ها را کنترل کنیم.

سردار ظهیری تصریح کرد: اقدام امریکا نه تنها باعث تفرقه نشد بلکه مردم ایران و سران انتظامی و نظامی کشور را متحدتر از گذشته کرد تا با حفظ انسجام و وحدت بیشتر از گذشته، فعالیت خود را در حفظ حریم امنیت تمامیت ارضی کشورمان پیش از پیش افزایش خواهیم داد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه ما مدیون جانبازان هستیم، گفت: نیروی انتظامی جهت برقراری آرامش و امنیت با تمام مجرمان در زمینه‌های مختلف اعم از حوزه موادمخدر، سرقت، و جرایم دیگر برخورد قاطع را دارد.

وی افزود: در سال گذشته ۴ نفر از همکاران ما در پلیس پیشگیری پایتخت به درجه رفیع جانبازی نایل شدند.

سردار ظهیری گفت: رضایت مندی مردم از نیروی انتظامی باعث سربلندی پلیس است، پلیس با اجرای ماموریت‌های مختلف در سال گذشته در تمام صحنه‌ها حضور داشت.

وی افزود: یکسری نارضایتی ها هم از پلیس وجود داشت که ما به دنبال رفع معایب خود هستیم تا رضایت شهروندان را کسب کنیم، در بحث سرقت در ایام‌نوروز کاهش سرقت داشتیم که ۲۴۰۰ گشت را در ایام نوروز فعال کردیم که به صورت شبانه روزی در سطح پایتخت فعالیت داشتند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: کلانتری‌های ما تعطیلی ندارد و به صورت شبانه روز در حال فعالیت هستند، یکسری برنامه ریزی‌هایی انجام شده تا هدفی را که در سال ۹۷ داشتیم ادامه دهیم و آن‌هارا ارتفا دهیم.

وی افزود: پاکسازی نقاط آلوده از وجود معتادان متجاهر را به کمک پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب پیگیری خواهیم کرد.

سردار ظهیری گفت: شهروندان اگر احساس می‌کنند که در محلات خود پخش مواد مخدر صورت می‌گیرد به ما اطلاع دهند تا با اقدام به موقع از بروز جرایم و تخلفات جلوگیری کنیم.

وی افزود: به دلیل اینکه سرقت‌های خرد کمی افزایش داشته است، شهروندان بایستی ابتدا خودشان نسبت به حفظ اموال خود تلاش کنند و از به سرقت رفتن اموال جلوگیری کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ‌ در خصوص پیشگیری از سرقت منازل و خودرو‌ها گفت: شهروندان به منظور ایمن کردن منازل خود در طبقات پایینی نسبت به نصب حفاظ و نرده اقدام کنند، خودروهای خود را به دزدگیر و تجهیزات امنیتی ایمن کنند.

وی افزود: به دلیل مورد سرقت قرار نگرفتن کارت بانکی و کلاهبرداری های بانکی، رمز کارت خود را در زمان خرید خودشان وارد کنند و عملیات خرید را شخصا خودشان به اتمام برسانند تا اتفاقی در این راستا برایشان پیش نیاید.

سردار ظهیری خاطرنشان کرد: طرح‌های محله محور از امروز در محلات مناطق پایتخت آغاز شده است و جهت برقراری امنیت محلات سطح شهر تهران آغاز شده است.

در پایان مراسم از جانبازان کلانتری‌های پایتخت که در عملیات‌های مختلف به درجه جانبازی نایل شدند تقدیر و تشکر به عمل آمد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟