به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ موسوی پور، رییس کلانتری 169 مشیریه در این خصوص گفت: برابر اخبار واصله مردی ۲۰ ساله چند روزی است که با یک دستگاه خودرو ماکسیما سفید رنگ در محدوده مشیریه دور دور می کند و پس از دور دور خودرو مذکور را داخل یک گاراژ گذاشته و روی آن را با چادر می پوشاند.

رییس کلانتری ۱۶۹ افزود: تیم عملیات کلانتری مشیریه با بررسی پلاک خودرو متوجه شدند پلاک نصب شده بر روی خودرو ماکسیما متعلق به یک دستگاه خودروی زانتیا مربوط به شهرستان مرند است و با بررسی ارکان خودرو ماکسیما مشخص شد این خودرو اواخر دی ماه سال جاری در محدوده خیابان جردن سرقت شده است .

سرهنگ موسوی پور گفت: تیم عملیات کلانتری مشیریه نسبت به دستگیری جوان 20 ساله کردند و پس از بازجویی های اولیه این جوان اعتراف کرد خودرو ماکسیما را دوستم اشکان از خیابان جردن سرقت کرده و من بابت این خودرو یک چک ۷۰ میلیونی به اشکان دادم و بی خبر از آن که چک ۷۰ میلیونی نیز سرقتی بود و اشکان هم بخاطر همین چک دستگیر شده است.

رییس کلانتری ۱۶۹ مشیریه در انتها افزود: در خصوص موضوع، پرونده قضایی تشکیل گردید و متهم تحت عنوان تحصیل مال نامشروع به مراجع قضایی معرفی گردید و از مالک خودروی کشف شده نیز دعوت گردید تا خودروی خود را تحویل بگیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟