اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش اختصاصی رکنا، چندی قبل ماموران کلانتری 18 ذوالفقاری آبادان در جریان سرقت مسلحانه از یک راننده خودرو در روستای سید حسن حکیم آبادان قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای دستگیری عاملان این سرقت مسلحانه وارد عمل شدند.

ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند دختر جوانی به نام جواهر همراه برادرش به صورت دربستی سوار بر یک خودرو شده و سپس داخل نخل‌های روستای سید حسن حکیم با تفنگ و چاقو راننده خودرو را تهدید کرده‌اند.

تیم پلیسی متوجه شدند خواهر و برادر جوان با تهدید اقدام به سرقت پول، گوشی موبایل و ضبط خودروی مرد جوان کرده و سپس پا به فرار گذاشته‌اند.

بدین ترتیب ماموران با اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند دختر جوان را دستگیر کنند، جواهر ابتدا خود را بیگناه می‌دانست و ادعا کرد با راننده خودرو رابطه دوستی داشته و چون برادرش متوجه ماجرا شده و با هم درگیر شده‌اند، راننده برای انتقام گیری این ادعا را مطرح کرده است.

تحقیقات پلیسی در حالی بود که ماموران در تجسس‌های اطلاعاتی متوجه شدند که اعضای خانواده دختر جوان از متهمان سابقه دار بودند.

جواهر وقتی در برابر مدارک و شواهد پلیسی قرار گرفت به سرقت از راننده جوان با همدستی برادرش اعتراف کرد.

بنا به این گزارش، دختر جوان با دستور مقام قضایی روانه زندان شد وتحقیقات برای دستگیری بردار فراری جواهر در دستور کار ماموران پلیس آبادان قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

 

آیا این خبر مفید بود؟