کدخبر: 451102 654

رکنا: ماموران گشت پاسگاه پلیس راه بستان آباد – تبریز با حضور به موقع خود یک بانوی باردار و 5 مسافر دیگر که در کولا ک شدید گرفتار شده بودند رانجات دادند .

به گزارش رکنا، سرهنگ " رضا کریمی نژاد" سرپرست پلیس راه استان آذربایجان شرقی در نشریح خبر فوق گفت:در پی گزارش دریافتی مبنی به وقوع یک فقره تصادف در گردنه آتاجان آزاده راه پیامبر اعظم (ص) ،بلافاصله گشت پلیس راه بستان آباد – تبریز به سرپرستی سروان پاکروان به محل اعزام شد.

وی افزود:ماموران با حضور در محل متوجه می شوند علاوه بر خودرو های تصادفی، بیش از 30دستگاه خودرو سواری دیگر نیز به علت شدت بارش برف و کولاک شدید در گردنه آتاجان گیر کرده اند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران حین امداد رسانی به رانندگان متوجه نامساعد بودن وضع بانوی باردارشده و وی را به اتفاق5 نفر دیگر از مسافران که 3 نفر از آنان کودک خرد سال بوده را با احساس مسئولیت به موقع با خودرو گشت به پاسگاه انتقال و پس از اسکان و پذیرایی از آنان با دعوت از اکیپ هلال احمر این افراد را تحویل گشت هلال احمر داده اند.

این مقام انتظامی افزود: این ماموران فداکار با توجه به شرایط بد جوی منطقه ، بلافاصله مجددا به محل اعزام و به خودرو های گرفتار در برف نیز امداد رسانی کردند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها