کدخبر: 450681 ارسال پرینت 452

رکنا: رییس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت، با اشاره به دستگیری یکی از اراذل و اوباش این محدوده، گفت: این متهم به جرم ضرب و جرح تعدادی از ماموران شهرداری تحت تعقیب قرار گرفته و دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "صادق قره باقری"، گفت: در پی اطلاع از اینکه فردی در یکی از پارک های تهران اقدام به درگیری و نزاع با ماموران شهرداری کرده است، تیمی از ماموران پایگاه هشتم این پلیس، تحقیقاتی را در این خصوص آغاز کردند.

وی افزود: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد متهم که اراذل و اوباش سابقه دار است، چندی پیش با چند تن دیگر به دلیل خصومت های شخصی درگیر شده و خلال این درگیری که در پارک مذکور روی داده بود تعدادی از ماموران شهرداری را نیز که در محل حضور داشته و سعی در وساطت داشتند، مورد ضرب و جرح قرار داده و سپس متواری شده است.

این مقام انتظامی، تصریح کرد: در بررسی های انجام شده مخفیگاه متهم که وی پس از درگیری در آنجا به صورت مخفیانه زندگی می کرد، شناسایی شد و متعاقبا با هماهنگی های انجام شده از سوی مقام قضایی تیمی از ماموران به محل اعزام و او را دستگیر کردند.

سرهنگ قره باقری، عنوان داشت: متهم به پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل شد و در بررسی های انجام شده وی به جرم خود اعتراف و پس از تکمیل پرونده راهی دادسرا شد.

گفتنی است، پس از دستگیری این متهم، شهردار ناحیه یک منطقه 11 نیز به خاطر عملکرد مناسب و به موقع پلیس در خصوص دستگیری سریع متهم، تقدیر و تشکر کرد و اقدامات پلیس را ستودنی برشمرد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها