به گزارش گروه ترجمه رکنا، اعضای یک خانواده 5 نفری در میشیگان پس از تصادفی مرگبار در اتوبان به طرز فجیعی جان شان را از دست دادند.

بر اساس گزارش پلیس، قربانیان، عیسم عباس 42 ساله، دکتر ریما عباس 38 ساله، علی عباس 14 ساله، ایزابلا عباس 13 ساله و جیزل عباس 7 ساله پس از این که از فلوریدا و تعطیلات به خانه شان باز می گشتند به علت تصادف با یک خودرو دچار سانحه ای تلخ شده و در آتش سوختند.

در این اتفاق همه اعضای خانواده جان شان را از دست دادند و راننده خطاکار که به علت مستی موجب این حادثه شده بود پس از انتقال به بیمارستان و چندین ماه درمان به اداره پلیس منتقل شد.

بر اساس گفته افسر پرونده، متهم به دلیل مصرف زیاد مشروبات الکلی در رانندگی تعادل خود را از دست داده بود و مرگ خانواده 5 نفری را رقم زد.

در این اتفاق پس از بررسی پلیس مشخص شد که عیسم عباس که دلال مسکن و املاک بوده و همسرش ریما که پزشک داخلی و عمومی نیز بوده پس از چپ کردن ماشین به بیرون پرتاب شدند و در این حادثه جانشان را از دست دادند و فرزندانشان به علت سوختگی خودرو و آتش سوزی کشته شدند.

در حال حاضر مجرم بدون قرار وثیقه در زندان است تا جلسه دادگاهش به زودی برگزار شود.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟