به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، شامگاه دوم اردیبهشت ماه سال 96 به ماموران کلانتری بی سیم خبر رسید درگیری در یک جشن عروسی به خون کشیده شده و یکی از میهمانان به نام امیر با ضربه چاقو به سینه اش به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شده است.ماموران راهی بیمارستان مورد نظر شدند و در تحقیقات دریافتند ضارب یک مرد 35ساله به نام سعید است که بلافاصله از محل گریخته است. با گذشت 11روز از این ماجرا سعید ردیابی و بازداشت شد و در این بین از بیمارستان خبر رسید امیر به خاطر شدت خونریزی و عفونت ناشی از چاقو خوردگی جان سپرده است.

با مرگ امیر پرونده وارد مرحله تازه ای شد و در تحقیقات پلیسی روشن شد سعید یک مجرم سابقه دار است و مدتی قبل به اتهام قتل Murder بازداشت شده اما توانسته بود با جلب رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یابد و از زندان Prison آزاد شود.

سعید در بازجویی ها قتل را گردن گرفت و گفت: دو سال قبل در درگیری با یکی از بچه محل ها در خیابان بی سیم دست به چاقو بردم و یکی از دوستانم را کشتم. من در زندان رفتم تا اینکه توانستم رضایت اولیای دم را جلب کنم و از زندان آزاد شوم.می خواستم زندگی تازه ای را آغاز کنم اما این بار در اوج مستی دست به قتل زدم.

وی در خصوص دومین قتل گفت: آن شب به عروسی یکی از اقوام دعوت شده بودم. بعد از پایان جشن عروسی به پیشنهاد یکی از دوستانم مشروب خوردم و مست شدم.حال طبیعی نداشتم که وارد حیاط تالار شدم. در حیاط مقتول با یکی از دوستانش ایستاده بود. او به من خیره شد و مرا مسخره کرد. من هم در اوج مستی به رویش چاقو کشیدم و بعد از تخریب خودرویی که در همان حوالی بود یک ضربه به سینه امیر زدم .اما من اصلا او را نمی شناختم و خصومتی با او نداشتم.

در حالی که اولیا دم شکایتی را علیه سعید اعلام نکرده بودند دادستان برای وی به اتهام عربده کشی،چاقو کشی ، تخریب خودرو پارک شده در محل و ایجاد رعب و وحشت درخواست مجازات کرد. به این ترتیب پرونده این قاتل The Murderer دیروز با صدور کیفرخواست به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به زودی از جنبه عمومی جرم Crime محاکمه شود. اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟