به گزارش رکنا به نقل از نشریه هیل، یک مرد اهل داکوتای شمالی روز جمعه به دلیل سرقت Stealing یک لیفتراک و تلاش برای ضربه زدن با آن به لیموزین «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا در سپتامبر سال 2017، متهم شناخته و به 20 سال حبس محکوم شد.

گریگوری لی لینگانگ 42 ساله در سپتامبر سال 2017 به اتهام سرقت یک لیفتراک از داخل ساختمان و تلاش برای ورود به مسیر حرکت خودروی دونالد ترامپ Trump بازداشت شد. برندی ساس روسل، دستیار دادستان آمریکا اعلام کرد که او قصد داشت از این لیفتراک برای «ترور رئیس جمهور آمریکا» استفاده کند.

پس از آنکه لیفتراک سرقتی او در یک منطقه محصور گیر افتاد، وی از محل فرار Escape کرد؛ اما نیروهای پلیس Police در نهایت توانستند او را بازداشت کنند.

لینگانگ که علاوه بر تلاش برای ترور Assassination رئیس جمهور و سرقت لیفتراک، به ایجاد 2 آتش سوزی در صبح همان روز هم متهم شده است، در دادگاه به 20 سال حبس محکوم شد.

وکیل مدافع لینگانگ پیشتر اعلام کرده بود که او در زمان وقوع این حادثه Incident از یک بحران روانی شدید رنج می برده است. گزارشها حاکی از آن است که وی در داخل زندان Prison هم تحت مراقبت یک روانپزشک قرار دارد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟