خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 434599 ارسال پرینت 52

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان قم از انهدام ۴ باند سرقت سیم و کابل برق، باطری، خودرو و موتورسیکلت در نتیجه اجرای طرح قدر ۲ و به مدت ۵ روز در حوزه استحفاظی کلانتری ۱۴ قم خبر داد.

سرهنگ مراد حسین جعفریان اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور و استقرار نظم و امنیت در نقاط آسیب‌پذیر قم و مقابله با تبهکاران، مزاحمین نوامیس و اراذل‌واوباش، برخورد با سارقان، جمع‌آوری معتادان متجاهر و خرده‌فروشان مواد مخدر، طرح قدر 2 در حوزه استحفاظی کلانتری 14 ولی‌عصر(عج) به مدت 5 روز برگزار شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قم هدف از برگزاری طرح مذکور را کاهش جرائم و پیشگیری از هرگونه ناهنجاری دانست و بر استمرار آن تأکید کرد.

جعفریان در ادامه، نتایج این طرح را شامل دستگیری 24 نفر در پی انهدام 4 باند سرقت Stealing سیم و کابل برق، باطری، خودرو و موتورسیکلت و همچنین کشف 16 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه، دستگیری 3 نفر اراذل‌واوباش و 46 نفر معتاد Addicted متجاهر برشمرد.

20 فقره‌؛ اعتراف سارقان ساختمان‌های نیمه‌کاره در قم

رئیس پلیس Police آگاهی استان فرماندهی انتظامی استان از دستگیری 3 نفر سارق ساختمان نیمه‌کاره در قم خبر داد و گفت: متهمان به 20 فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ احمد کرمی نیز اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره در قم موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی گفت: در ادامه با بررسی جغرافیای جرم Crime و انجام اقدامات پلیسی، سه نفر در این رابطه دستگیر و در تحقیقات به 20 فقره سرقت اعتراف کردند.

کرمی افزود: سپس 2 نفر مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر و با هماهنگی مقام قضائی استان طی بازرسی از مخفیگاه متهمان اموال مسروقه شامل 51 عدد میلگرد به وزن تقریبی 476 کیلوگرم کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: در نهایت متهمان به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهیداخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند