سردار "مهدی معصوم بیگی" اظهار داشت: حدود ۲۰ روز پیش کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان از سرقت۲ کیلو و ۵۰۰ گرم طلا از یک طلافروشی در شهر"اصفهان" مطلع شدند و پیگیری موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار قراردادند.

وی افزود: در بررسی‌های به‌عمل‌آمده مشخص شد ۳ سارق مسلح با صورت پوشیده وارد یک طلافروشی شده‌اند و پس از ضرب‌وجرح فروشنده طلا‌ها را سرقت و متواری می‌شوند.

سردار معصوم بیگی اضافه کرد: کارآگاهان موفق شدند هر ۳ سارق را که غیربومی بودند شناسایی و با اعزام ۳ اکیپ عملیاتی در ۳ شهر مختلف آن‌ها را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سارقان طلا‌های مسروقه را به مبلغ ۶ میلیارد ریال به یک مال‌خر در استان تهران فروخته بودند، بیان داشت: کلیه حساب‌های سارقان مسدود و یک دستگاه سواری پارس و یک کامیونت ایسوزو که از فروش طلا‌ها خریداری‌شده بود نیز توقیف شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از تحویل متهمان به مراجع قضائی خبر داد و خاطرنشان کرد: خط قرمز پلیس استان اصفهان برخورد با سارقان، اراذل‌واوباش و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه است و نیروی انتظامی و قوه قضائیه با مشارکت مردمی با هر گونه تخلفی برخورد قاطع و قانونی می‌کند.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

آیا این خبر مفید بود؟