به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس Police مبارزه با مواد مخدر Drugs تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری بزرگترین خرده فروش موادمخدر در پایتخت خبر داد و اظهار کرد: بنابر گزارش‌های مردمی و پس از گذشت ۴ ماه فعالیت اطلاعاتی و پلیسی، ماموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت، بزرگترین خرده فروش موادمخدر را در بزرگراه‌های شهر تهران شناسایی و دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه در خصوص این موضوع پرونده‌ای تشکیل شد گفت: این متهم در دو نقطه از بزرگراه همت تقاطع بزرگراه کردستان و مدرس و همچنین در بزرگراه حکیم در تقاطع بزرگراه چمران فعالیت می‌کرد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به اینکه این متهم بزرگترین خرده فروش موادمخدر در شمال تهران بزرگ و بزرگراه همت است، گفت: دو تیم عملیاتی جهت دستگیری متهم به محل فعالیت وی اعزام شدند. متهم که به همراه همدستش در پوشش پیک موتوری بود، اقدام به ایجاد رعب و وحشت با استفاده از یک قبضه چاقو نمود و به ماموران پلیس حمله کرده و قصد مصدوم کردن آن‌ها را داشت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قبل از آنکه متهم بتواند اقدامی انجام دهد وی را به همراه همدستش دستگیر کرده و در بازرسی از آن‌ها، مقدار ۱۵۹ گرم هروئین و ۴۱ گرم ماده مخدر شیشه و یک قبضه سلاح سرد کشف و ضبط شد و متهمان همراه با اموال مکشوفه به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت منتقل شدند.

بخشنده در پایان اعلام کرد: پس از بررسی پرونده متهمان در مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، پرونده جهت صدور حکم و بررسی‌های بیشتر به مقام قضایی ارجاع داده خواهد شد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

دلار فروشان به بازار ارز آمدند/ خیابان فردوسی قفل شد +عکس

نگهداری پلیس مهربان از نوزاد 4 ماهه به خاطر امتحان مادر بچه + عکس

سخن عجیب یک اعدامی به خانواده مقتول پیش از اجرای حکم

اصرار عجیب متین برای ازدواج با زنی که همسن مادرش است!

لحظه وحشتناک زنده زنده سوختن 2 دختر مقابل چشم مادرشان + فیلم 16+

نقشه مرموز مرد خسیس برای نپرداختن مهریه عروس خوش قلب + عکس

اعتراف باند حسین دماغ / آن ها به هر خیابان تهران می رفتند آسایش را می گرفتند + عکس

ضرب و شتم وحشیانه آزاده توسط شوهرش بخاطر حامله شدنش!

دستگیری دختران و پسران در استخر پارتی / نیوشا کیست؟

دومین ملکه زیبایی عراق هم تهدید به مرگ شد + عکس شیماء قاسم

6 سال زندان برای محسن افشانی در پرونده حلما + عکس و حکم

نقشه زن بی وفا برای خوشگذرانی / مرد مشهدی در اتاق دفن شده بود ! + عکس تلخ

اعدام به خاطر قتل پسر نخبه تهرانی / وقتی وارد خانه شدم او و دخترم تنها بودند !

آیا این خبر مفید بود؟