خادم قلابی حرم امام رضا (ع) با شیوه های کثیف از 4 زن اخاذی کرد+ عکس

ماجرای این پرونده از آنجا شروع شد که خانمی جوان پا به دادسرای ناحیه ٢ مشهد گذاشت و پس از مراجعه به شعبه ٢٠۶ بازپرسی این مجموعه قضایی از فردی که احساساتش را به بازی گرفته و ٢۵ میلیون تومان از او کلاهبرداری Fraud کرده بود، شکایت کرد.

با طرح شکایت این زن جوان پرونده ای تحت عنوان کلاهبرداری تشکیل و شاکی برای رسیدگی به درخواستش به پلیس Police آگاهی معرفی شد.

شاکی در مواجهه با افسر تحقیق پرونده اش در خصوص این ماجرا گفت: « اوایل اردیبهشت ماه امسال بود که محسن برای خواستگاری پا به خانه ما گذاشت. او به دروغ گفته بود که یکی از درجه داران سپاه و از نیروهای نظامی بین المللی است که به خارج از کشور رفت و آمد دارد. محسن البته خودش را یکی از خادمان افتخاری حرم امام رضا (ع) معرفی کرد که همین موضوع موجب شد تا مادر و پدرم نظر مثبتی به او پیدا کنند. همه حرف ها زده شد و تا چشم باز کردم خودم را در یکی از اتاق های خانه مان در کنار او دیدم. قرار بود حرف های قبل از ازدواج را بزنیم. او گفت که قصد دارد برای همسر آینده اش سنگ تمام بگذارد و ماشین و خانه و تمام چیزهایی که یک دختر آرزوی داشتنشان را دارد، برایم تهیه می کند.»

زن جوان ادامه داد: « محسن با حرف هایش مرا خام کرد. او با حرف هایش من را تسخیر کرده بود، به گونه ای که حتی نمی توانستم به شخصی غیر از محسن فکر کنم. بعد از پایان جلسه اول قرار و مدار عقد و آزمایش خون و خرید گذاشته شد که محسن گفت کاری پیش آمده و باید از مشهد برود و تا ١٠ روز دیگر نمی آید. پدرم که خیلی از او خوشش آمده بود ، به من گفت که انتخاب درستی کرده ام.»

شاکیه گفت: «در این مدت ما با هم ارتباط گرفتیم و او چند عکس با لباس نظامی و لباس خادمی حرم مطهر از طریق تلگرام Telegram برایم ارسال کرد. منتظر بودم تا این ١٠ روز تمام شود. چند روزی گذشته بود که محسن با من تماس گرفت و گفت به یک مشکل بر خورده است و نیاز شدید به پول دارد و من هم که در این مدت برای خودم مبالغی را پس انداز کرده بودم به او دادم. بالاخره ١٠ روز تمام شد و محسن آمد و قرار مجلس گذاشته شد. قبل از اینکه برای خرید به بازار Store برویم به من گفت که در یک شرایط بحرانی گیر کرده است و باید مجلس را به تأخیر بیاندازیم. وقتی متوجه شدم که مشکل مالی دارد به او گفتم ما دیگر قرار است با همدیگر زیر یک سقف برویم و نگران نباشد برای همین بدون اینکه پدر و مادرم بویی از ماجرا ببرند مبلغ ٧ میلیون تومان برای خرید لوازم عقد به او دادم. علاوه بر این برای رزرو تالار هم مبالغی دیگر و حتی ۴ سکه طلا هم که از قبل داشتم به او دادم. محسن طی یک هفته بیش از ٢۵ میلیون تومان از من گرفت و من هم چون به او اعتماد داشتم حتی ظن این را که بخواهد به من نارو بزند نداشتم.» شاکی اظهارتش را چنین ادامه داد: «روز تالار هرچه با تلفن همراهش تماس گرفتم خاموش بود و پاسخ نمی داد. زمان گذشت و خبری از محسن نشد و ما مجبور شدیم مجلس عقد را لغو کنیم. به هر کلانتری و یا بیمارستانی سر زدیم اما اثری از محسن نبود. چند روز و چند ماه گذشت باز هم خبری از او نشد. به پیشنهاد خواهرم به دادسرا رفتم و از او شکایت کردم.»

اضافه شدن شاکیان

با گشوده شدن این پرونده، تیمی از اداره مبارزه با کلاهبرداری پلیس آگاهی خراسان رضوی مأموریت یافت تا از اقدامات عجیب این داماد گم شده پرده بردارد. تحقیقات تخصصی به جهت شناسایی و جلب متهم آغاز و مأموران به بررسی شماره کارت بانکی که شاکی مبالغی را برای متهم واریز کرده بود پرداختند. پیگیری های این پرونده از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی در حال انجام بود که زن جوان دیگری پا به دادسرا گذاشت و با شکایت مشابهی از فردی که احساسات او را به بازی گرفته بود شکایت کرد.

بازپرس رسیدگی کننده این پرونده که احتمال می داد متهمان این ٢ پرونده یک نفر باشند، موضوع را به تیم رسیدگی کننده اعلام و شاکی دوم نیز به پلیس آگاهی معرفی شد. شاکی دوم نیز که زنی جوان بود در برگه اظهاراتش نوشت: « فردی به هویت محسن به خواستگاری من آمد و مدعی شد که یکی از نیروهای نظامی بین المللی و خادم حرم امام رضا (ع) است. خانواده ام خام وعده و وعیدهای دروغین محسن شدند. البته من هم بی تقصیر نبودم و بدون اینکه در خصوص محسن تحقیق کنم به ازدواج با او رضایت دادم. در یک چشم بر هم زدن برنامه های خرید عقد و آزمایش خون انجام شد. در این مدت محسن گفت که در یک بحران اقتصادی گیر کرده است و نیاز به هفت میلیون و ٢٠٠ هزار تومان دارد برای همین من هم این مبلغ را به او دادم. با خودم می گفتم که محسن الان شوهرم هست و شاید می خواهد با این کار مرا آزمایش کند. روز تالار گم و گور شد. میهمان ها همه آمده بودند اما اثری از او نبود. گوشی تلفن همراهش خاموش بود. آنجا فهمیدم که چه کلاهی بر سرم رفته است، برای همین با پدرم به دادسرا رفتم و از این فرد شکایت کردم.»

دستگیری متهم ۴٣ ساله

تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی ادامه داشت تا اینکه متهم طی اقدامات اطلاعاتی پلیس در دام قانون Law گرفتار شد. این مرد چهل وسه ساله که دارای چندین سابقه کیفری است و هیچ وابستگی به هیچ نهاد نظامی ندارد، در جلسه بازجویی ضمن برملا کردن اقدامات مجرمانه اش، به کلاهبرداری از ٢ شاکی پرونده با فریب ازدواج اعتراف کرد. با دستگیر شدن این فرد سابقه دار، تحقیقات ابتدایی از او تکمیل و پرونده برای ادامه مراحل بررسی ها به دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ٢ مشهد منتقل و در اختیار بازپرس شعبه ٢٠۶ این مجموعه قضایی قرار گرفت. متهم پس از انتقال به دادسرا، مقابل قاضی Judge پرونده اش قرار گرفت و صراحتا به جرم Crime خود اعتراف کرد. علاوه بر این این متهم چهل سه ساله پس از تفهیم اتهام با قرار متناسب قضایی راهی زندان Prison شد.

شناسایی ٣ نفر از همسران متهم

در ادامه پیگیری های این پرونده نیز مشخص شد که این فرد شیاد دارای ٣ همسر در چند شهرستان اطراف مشهد است که ۴ سال پیش یکی از همسران او به جرم تدلیس (فریب دادن) از او شکایت و حکم جلب وی را اخذ کرده بوده است. این فرد در زمان ازدواج با همسرش به او گفته که مجرد است اما پس از ازدواج مشخص شده، ٢ همسر دارد و از آن ها نیز دارای چند فرزند می باشد. متهم طی رأی دادگاه نیشابور به ۴ سال حبس محکوم شده بود و علاوه بر این در پرونده این مرد چهل وسه ساله سوابقی از قبیل رابطه نامشروع، کلاهبرداری، چک بلامحل، شلاق Whip و حبس به چشم می خورد.

ورود ٢ شاکی دیگر به پرونده

تحقیقات این پرونده همچنان ادامه داشت که ٢ خانم جوان دیگر به تعداد شکات پرونده اضافه شد و ایشان مدعی شدند که متهم دستگیر شده با استفاده از همین شگرد مبالغی را از آن ها کلاهبرداری کرده است. در حالی پای ٢ شاکی دیگر به این پرونده باز شد که یکی از شکات عنوان کرد که متهم از داخل زندان با وی تماس گرفته است و با تهدید جانش از او خواسته تا رضایت بدهد.به گفته قاضی پرونده متهم تاکنون به کلاهبرداری از ۴ زن جوان به مبلغ ٢٧ میلیون و ۵٠٠ هزار تومان به شیوه ازدواج دروغین کلاهبرداری کرده است که تحقیقات این پرونده با احتمال افزایش شکایت از متهم ادامه دارد..

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

این دو مرد امروز بالای سر زن زائو تهرانی رفتند و بچه اش را به دنیا آوردند ! + عکس

گفتگو با شاخ اینستاگرام / این شرور برای اسلامشهری ها رجزخوانی کرده بود !+ فیلم

تجاوز به پسر 12 ساله در توالت مدرسه! + عکس

تجاوز مرد همسایه به دختر 14 ساله در انباری+عکس

دستگیری 4 دندانپزشک ایرانی / پلیس امریکا با شکایت یک زن به هتل رفت + عکس چهره باز

زنده شدن دختر جوان در بیمارستان مسجد سلیمان

رفتار عجیب پلیس عراق با زائران ایرانی + تصویر

بلایی که پزشک قلابی بر سر لب های دختر جوان ترک آورد + تصاویر

مجری اخبار هواشناسی با زنان خیابانی حرکات مستهجنی داشت +عکس

همخوابی زشت زن 51 ساله با پسر 17 ساله شوهرش + عکس

عکس های خاص از شراره رخام در آمریکا

 

آیا این خبر مفید بود؟