کدخبر: 406844 963

حوادث رکنا: پسر جوان که متهم به شلیک خونین در یک قهوه خانه در جنوب تهران است دیروز در دادگاه ادعای بی گناهی اش را مطرح کرد. این در حالی بود که یکی از شاهدان ماجرا در دادگاه علیه وی شهادت داد.

رسیدگی به این پرونده از سال ۹۰ به دنبال مجروح شدن پسر ۳۰ ساله به نام افشین در یک قهوه خانه در جنوب تهران در دستور کار پلیس Police قرار گرفت. شواهد نشان می داد درگیری در قهوه خانه به خون کشیده شده و افشین با شلیک گلوله به گردنش زخمی شده و به کما رفته است. افشین در بیمارستان تحت درمان قرار گرفت. وی که به سختی قادر به صحبت کردن بود در جریان بازجویی ها یکی از دوستانش به نام سعید را عامل تیراندازی معرفی کرده و سعید بازداشت شد اما تیراندازی را انکار کرد. افشین که قطع نخاع شده بود سه سال بعد در خانه اش فوت شد.

با مرگ افشین در سال 93 پرونده وارد مرحله تازه ای شد و سعید بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت.وی ادعا کرد اسلحه ای در دست نداشته و یکی از دوستانش به نام پیمان که حالا متواری است با اسلحه و افشین شلیک کرده است.

تلاش پلیس برای ردیابی پیمان آغاز شد اما به نتیجه مطلوب نرسید و ردی از وی به دست نیامد. به این ترتیب سعید که با قرار وثیقه آزاد بود دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge توکلی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در این جلسه مادر قربانی در حالی که اشک میریخت گفت: پسرم سه سال در بستر بیماری بود.او قطع نخاع شده و نمی توانست هیچ کاری انجام دهد.هزینه‌های درمانش را به سختی پرداختم اما در این مدت سعید و خانوادش سراغی از من نگرفتند و حتی به ملاقات پسرم نیامدند. وقتی پسرم در بستر بیماری بود بارها گفته بود سعید به او شلیک کرده است . او عمدی پسرم را کشته و حالا برایش قصاص می خواهم.

سپس سعید روبه روی قضات ایستاد و خودش را بیگناه خواند.وی گفت: من در آن دعوا اسلحه ای در دست نداشتم و نمیدانم چه کسی به افشین شلیک کرده است.

سپس قضات از شاهدان خواستند تا در جایگاه ویژه قرار بگیرند.

یکی از آنها که صاحب قهوه خانه بود و از زندان Prison به دادگاه منتقل شده بود گفت : من به خاطر رانندگی بدون گواهی نامه در زندان هستم.

وی در تشریح آنچه دیده بود توضیح داد: سعید با برادرم اختلاف داشت .او مقابل در قهوه خانه آمد و شروع به عربده کشی کرد. همان موقع افشین به هواخواهی از من و برادرم وارد دعوا شد و درگیری بالا گرفت. من با چشمانم دیدم سعید اسلحه ای را بیرون آورد و یک تیر به سقف قهوه خانه و یک تیر به گردن افشین شلیک کرد. وقتی افشین روی زمین افتاد سعید و دوستش دست و پای او را گرفتند و او را به بیرون از قهوه خانه منتقل کردند و گریختند.

دومین شاهد یکی از کسبه محل بود که گفت: من در نزدکی قهوه خانه مشاور املاک دارم. ماجرای تیراندازی را با چشم ندیدم اما صدای شلیک را شنیدم. وقتی خودم را به محل رساندم بعضی از حاضران می گفتند سعید شلیک کرده اما عده ای نیز پیمان را عامل شلیک معرفی می کردند و می گفتند چون سعید چاق بوده نتوانسته از محل بگریزد ولی پیمان بعد از شلیک فرار Escape کرده است.

با پایان اظهارات شاهدان هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

پدر بی حیا عامل برآمدگی شکم دخترش بود!

دست‌های پشت‌پرده افزایش نرخ دلار رو شد / رییس پلیس آگاهی عنوان کرد

رجزخوانی ناشیانه تتلو ! + تصویر

قتل وحشیانه جمشید قهرمان رزمی کار توسط بادیگاردهای عشرتکده+ فیلم 16+

سولماز را می شناسید؟ / او در خیابان های تهران آدرس غلط می داد ! + عکس چهره باز

فوری / ابراهیم چوپان، در ترکیه کشته شد + عکس

احمد زیر درخت سیب جنی شد و اصغر را کشت / گفتگو با شاهد ماجرا+عکس

مسعود به خاطر یک دختر در خیابان پیروزی تهران آتش به پا کرد +عکس

راز وجود اسپرم مردانه در معده دانش آموزان یک مدرسه

پیشنهاد شرم آور مرد 70 ساله و پولدار تهرانی به دختر 22 ساله سرایدار + عکس

سهیل زن دوستش را در 20 روز مال خود کرد !

حمله وحشیانه با چوب به نمازگزاران در مسجد + فیلم

سرنوشت یک جوان که عاشق دختر همسایه بود و شاهد قتل در باغ

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها