رئیس پلیس Police استان بوشهرظهر امروز در جمع خبرنگاران در گناوه از برقراری امنیت پایدار در استان بوشهرخبر داد و اظهار داشت: برقراری امنیت و احساس امنیت در استان بوشهر با همکاری و مشارکت مردم پایدار است.
وی، با تاکید بر اطلاع رسانی موارد ناامنی به پلیس گفت: مردم برای حفظ امنیت جامعه باید در سریع‌ترین زمان ممکن ناامنی را به پلیس اطلاع دهند و پلیس نیز در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام می‌کند.
رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به دستگیری قاتل The Murdererدر گناوه خاطر نشان کرد: شب گذشته فردی در درگیری با ضربات چاقو از ناحیه شکم و کمر مجروح و به بیمارستان منتقل شد اما به سبب شدت جراحت ساعتی بعد فوت می‌کند.
سردار واعظی با اشاره به شناسایی قاتل افزود: ماموران پلیس آگاهی با اقدامات فنی و اطلاعاتی قاتل را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی او را تحت تعقیب قرار دادند.
وی از دستگیری قاتل در کمتر از 4 ساعت خبرداد و بیان کرد: قاتل در حین انتقال به مکان دیگر با همکاری یک فرد دیگر، طی عملیات غافلگیرانه در کمتر از 4 ساعت از وقوع جرم Crime دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه متهم پس از تکمیل تحقیقات و جمع آوری مستندات لازم به ارتکاب قتل Murder اعتراف کرد گفت: قاتل در بازجویی‌های اولیه خود به قتل ارتکابی با استفاده از ضربات چاقو حین درگیری اعتراف و انگیزه خود را اختلاف شخصی اعلام کرد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

خورده شدن جسد یک انسان توسط حیوانات در تهران

هجوم صدها مار به خانه های اصفهانی ها !

راز جسد سر بریده دختر جوان در نزدیکی علی آباد

دختر 13 ساله که شاهد قتل مادربزرگش بود سر خود را از دست داد + عکس

آزار شوم یک زن جوان از سوی کمدین معروف سینما و تلویزیون

تجاوز 6 مرد به زن جوان / شوهرم پول گرفت و آنان را به اتاق خوابم فرستاد

وقتی از پدرام باردار شدم پدرم مجبور شد با ازدواجمان موافقت کند!

تجاوز به دختر دانشجو در خلوتگاه شیطانی دوست پسر بی رحم

پرسه زنی رئیس شورا در خانه های فساد لو رفت! + تصویر

درخواست کمک پدر طاها برای نجات زندگی پسر 2 ماهه اش + عکس

قتل رفیق در بزم مستانه در انتهای مجیدیه+ عکس

فیلم هنگام جزغاله شدن مرد جوان در خیابان/ او به کابل فشار قوی دست زد! /16+

همسر داوطلب مجلس شورای اسلامی اسرائیلی بود! + تصویر

آیا این خبر مفید بود؟