پسر 12 ساله آبادانی بخاطر فقر خودش را دار زد! + عکس و فیلم
حجم ویدیو: 24.47M | مدت زمان ویدیو: 00:02:48

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، عصر سه شنبه 19 تیرماه امسال ماجرای تلخ خودکشی پسر 12 ساله ای در منطقه ذوالفقاری به ماموران پلیس Police آبادان مخابره شد.

ماموران با حضور در محل حادثه Incident مشاهده کردند میثم 12 ساله خود را حلق آویز کرده و این در حالی بود که مادرش با دیدن این صحنه شوکه شده و قدرت صحبت کردن نداشت.

جسد میثم به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از ماموران برای بررسی انگیزه مرگ این پسرنوجوان وارد عمل شدند.

ماموران در ادامه تحقیقات پی بردند که میثم که از شاگردان ممتاز مدرسه بوده همراه مادر و خواهر 5 ساله اش به خاطر مشکلات مالی زندگی سختی داشته و همراه خانواده اش در یک خانه ا ستیجاری زندگی می کرده است.

ماموران در گام بعدی متوجه شدند که روز قبل از این اتفاق صاحبخنه شان به خاطر عقب افتادن اجاره خانه به سراغ مادرش رفته و پس از بحث های طولانی وداد و فریاد، صاحبخانه دستور تخلیه خانه را به آنها اعلام می کند.

مادر میثم که در شرایط سخت مالی قرار داشته برای اینکه فرزندانش در خیابان ها آواره نشوند گوشی موبایل و دوچرخه میثم را می فروشد و همین کار باعث شده تا میثم به خاطر مشکلات مالی خانواده اش و فروخته شدن گوشی موبایل و دوچرخه اش دست به این اقدام مرگبار زده است.

مادر این پسر نوجوان گفت: روز قبل این اتفاق، صاحبخانه همراه دخترش برای گرفتن کرایه خانه به در خانه مان آمدند وبه دلیل عقب افتادن کرایه خانه اقدام به درگیری بامن کردند و من برای اینکه صاحبخانه دوباره باعث آبروریزی نشود تصمیم گرفتم گوشی و دوچرخه فرزندم میثم را بفروشم .

وی افزود: صبح امروز برای انجام کاری از خانه بیرون رفتم اما وقتی به خانه بازگشتم، هرچه در خانه را به صدا در آوردم کسی در را باز نکرد تا اینکه از پسر جوانی که سوار بر موتور در حال عبور از خیابان بود خواستم تا از بالای دیوار وارد حیاط شود و در را برای من باز کند.

مادر جوان ادامه داد: مرد جوان پس از ورود به حیاط شروع به داد و فریاد کرد و به سرعت در را باز کرد و ادعا کرد پسر بچه ای خود را داخل خانه حلق آویز کرده است و از ترس سوار بر موتور فرار Escape کرد.

با شنیدن این خبر شوکه شدم و در حالیکه اشک می ریختم با داد و فریاد از همسایه ها کمک خواستم، وقتی وارد خانه شدم با جسد حلق آویز شده پسرم روبرو شدم و دختر 5 ساله ام نیز داخل اتاق خوابیده بود که همسایه ها به کمکم آمدند و دخترم را از خانه بیرون بردند تا جسد برادرش را نبیند.

دوست میثم که از ماجرای خودکشی دوستش با خبر بود نیز در تحقیقات پلیسی گفت: شب قبل از ماجرا میثم درباره تصمیمی که گرفته بود با من صحبت کرد و حتی در اینستاگرامش یک استوری گذاشت که نشان می داد میثم تصمیم به پایان دادن به زندگی اش دارد و نوشته بود « در اوج جوانی، شدم یک روانی»

وی افزود: صبح روز ماجرا برای اینکه میثم را از کاری که تصمیم داشت انجام دهد پشیمان کنم در پیامک بازی هایی که با هم داشتیم گفتم اگر دست به خودکشی بزند من نیز خودکشی می کنم چون زندگی بدون او برای من معنی ندارد اما میثم هیچ وقت این حرفم را نشنید.

بنا به این گزارش، اعضای شورای شهر شهرداری ، دفتر امام جمعه و خیرهای آبادان با توجه به وضعیت بد مالی این خانواده، هزینه مراسم کفن و تدفین میثم را پرداخت کردند و جسد میثم صبح چهارشنبه به خاک سپرده شد.

علی رنجکش

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

این مرد را می شناسید؟! / او شکارچی زنان تهرانی است! + عکس

"افروز" همزمان صیغه 4 مرد پولدار بود / او با زیبایی فریب می داد

راز کباب های ارزان قیمت لو رفت + جزییات

«طاها» 8 ماهه درگذشت! + عکس

سارا با لوازم آرایش کهنه کور شد! + عکس

تصویر حکاکی دوچرخه بر معبد 2000 ساله / همه مورخان شوکه اند! + تصویر

عکس کوچکترین اسکلت انسان + جزییات

باور می کنید! / آبشاری بزرگ در آسمانخراش+ تصویر دیدنی

این سگ پاسپورت ها را خورد و همه از سفر میلیاردی جا ماندند! + عکس

پدرام با شیرین کار بی حیایی کرد تا اجازه ازدواج صادر شود!

این مرد را می شناسید؟! / او شکارچی زنان تهرانی است! + عکس

خودکشی دختر زیبایی که همیشه نصف لباس نداشت! + عکس

دختر 9 ساله بخاطر بی حیایی پیرمرد همسایه خودکشی کرد! / در آبادان رخ داد

کوچکترین نوزاد جهان متولد شد + عکس دیدنی

جنجال بارداری پیرمرد 65 ساله! + عکس

پسر وقتی چهره واقعی دختر را دید فرار کرد / او بون آرایش زشت بود!+ تصاویر

من بی گناهم هیچ بی حیایی ای با این زن نداشتم! + عکس

این مرد رییس پلیس آگاهی دلگان را کُشت و فرار کرد!

پرستار خانه ویلایی با 3 قلچماق چه سرو سری داشت!

 

کدخبر: 399632
آیا این خبر مفید بود؟