کدخبر: 388570 ارسال پرینت 570

حوادث رکنا: سارق سابقه‌دار که به اتهام سرقت آکواریوم‌های گرانقیمت بازداشت شده مدعی است به خاطر علاقه شدیدش به ماهی مرتکب این جرم می‌شد. مأموران پلیس از مخفیگاه متهم یک آکواریوم لاکچری کشف کردند.

sarhang

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، چندی قبل شکایت‌های مشابهی درباره سرقت Stealing از آکواریوم‌فروشی‌های حوالی بزرگراه نواب به مأموران کلانتری‌108 نواب گزارش شد. یکی از فروشندگان گفت: لحظاتی قبل مردی جوان وارد مغازه‌ام شد و درباره آکواریوم و ماهی‌های داخل آن سؤال پرسید. او شروع به حرف زدن با ماهی‌ها کرد تا اینکه چند مشتری وارد شدند و من به کار آنها رسیدگی کردم. وقتی مشتری‌ها از مغازه‌ام بیرون رفتند متوجه شدم که یکی از اکواریم‌هایی که مقابل مغازه‌ام بود و 5‌میلیون تومان قیمت داشت سرقت شده است. حالا هم احتمال می‌دهم که سرقت کار همان مردی باشد که با ماهی‌ها حرف می‌زد. 

photo_2018-06-12_20-29-42
بعد از مطرح شدن شکایت مأموران کلانتری در این باره تحقیق کردند. بررسی‌ها در جریان بود تا اینکه گزارش‌های مشابهی به کلانتری اعلام شد. تحقیقات پلیس با بررسی شکایت‌ها نشان داد که همه سرقت‌ها از طرف همان سارقی رقم خورده است که به اولین فروشگاه دستبرد زده بود. در حالی که تعداد شکایت‌ها به چهار فقره رسیده بود مأموران کلانتری با بررسی دوربین‌های مداربسته محل و تحقیقات میدانی موفق شدند هفتم‌خردادماه متهم را بازداشت کنند.

مأموران کلانتری در بازرسی از مخفیگاه متهم یک آکواریوم لاکچری کشف کردند. متهم 25‌ساله به جرمش اعتراف کرد و در توضیح ماجرا گفت: من علاقه شدیدی به ماهی و آکواریوم دارم برای همین تصمیم به سرقت آکواریوم‌های گرانقیمت گرفتم. با ادعای خرید وارد مغازه‌ها می‌شدم و شروع به حرف زدن با ماهی‌ها می‌کردم.

وقتی چند مشتری وارد می‌شدند و فروشنده با آنها سرگرم می‌شد خودم را به خارج از مغازه می‌رساندم و آکواریومی که برای دکور گذاشته بود را سرقت کرده و به محل پارک موتوری به همان نزدیکی برده و آن را به مالخر می‌فروختم. او گفت: از این کار تا حالا 16میلیون تومان به جیب زده‌ام. با کامل شدن تحقیقات متهم محاکمه و راهی زندان Prison شد تا اینکه 10روز بعد شکایت‌های مشابهی به پلیس گزارش شد. در حالی که تعداد شاکیان این بار به شش‌نفر رسیده بود مشخص شد که سارق همان مردی است که قبلاً بازداشت شده بود.

مأموران پلیس با بررسی پرونده او متوجه شدند که متهم بعد بازداشت موفق به جلب رضایت شاکیان و آزادی از زندان شده است، بنابراین راهی مخفیگاه وی شده و بار دیگر او را بازداشت کردند. متهم در بازجویی‌ها بار دیگر به سرقت‌ها اعتراف کرد. 
سرهنگ مسلم قاسم‌آبادی، رئیس کلانتری 101‌نواب گفت: تحقیقات بیشتر از متهم در کلانتری در جریان است.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

دوستم را بیهوش کرد تا شوهرش به من تجاوز کند / شوهر بعد از شکایت من در دادگاه تهران مرا طلاق داد

اقدام شوم پسر قمارباز با زن جوان تهرانی به خاطر باخت سنگین

محاکمه دوباره متهم ردیف دوم پرونده قتل بنیتا / امروز صورت گرفت + عکس

تشکیل پرونده کیفری برای مدیر بانکی خاطی در اردبیل

فوری / گروگانگیری در پاریس برای ملاقات با مقامات ایرانی

اعتراف ناظم منحرف دبیرستان پسرانه معین تهران/ کیفرخواست در 4 جرم صادر شد

این پسر یزدی راز اتاق خواب زن و شوهرهای جوان را می دانست! / او با تهدید زنان را به رابطه شیطانی دعوت می کرد

عجیب ترین بازار خودرو جهان در ایران / اختلاف ۹۰ میلیونی قیمت کارخانه و بازار

نقشه پسر 17 ساله بی حیا برای زن مشهدی / او می گفت پلیس است!

وقتی زن متاهل در خانه دوستش گرفتار شهاب شد / جسد این جوان منحرف هرگز پیدا نشد!

زن شوهردار ایرانی با دو مرد افغانی سرو سری شیطانی داشت /شوهر باید کشته می شد

فریب خنده دار دختران زیبا از سوی مرد قوی هیکل + عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها