کدخبر: 387347 ارسال پرینت 25655

رکنا: مرد جوانی که با همدستی یکی از دوستانش زن صیغه‌ای‌اش را برای سرقت خودرو و زورگیری از مسافران طعمه قرار داده بود ماجرا را شرح داد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، چندی قبل مردی به اداره پلیس رفت و از دو مرد و زن جوانی به اتهام زورگیری در پوشش مسافربری شکایت کرد.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: من مهندس هستم و شرکتی در یکی از خیابان‌های شرقی تهران دارم. چند روز قبل خودروام را برای تعمیرات به مکانیکی بردم. از آنجایی که تعمیرات خودروام چند ساعتی زمان لازم داشت برای رفتن به محل کارم داخل خیابان سوار خودروی پرایدی شدم که علاوه بر راننده، زن جوانی هم به عنوان مسافر در صندلی جلو نشسته بود.

کمی آنطرفتر مرد جوانی هم به راننده مسیر مستقیم گفت و در صندلی عقب کنارم نشست و راننده به راه افتاد. دقایقی بعد در حال حرف زدن با تلفن بودم که فهمیدم راننده مسیرش را تغییر داد. وقتی علت تغییر مسیر را از راننده سؤال کردم مدعی شد که مقصد زن جوان خیابان فرعی در این نزدیکی است و پس از پیاده کردن او دوباره به مسیر اصلی بر می‌گردد.

ابتدا به حرف‌هایش اعتماد کردم اما بعد به رفتارهای راننده و زن جوان مشکوک شدم و از راننده خواستم کنار خیابان مرا پیاده کند که ناگهان مردی که کنارم نشسته بود چاقویی به پهلویم فشار داد و تهدید کرد اگر حرفی بزنم و اعتراضی کنم مرا می‌کشد. در حالی که به شدت ترسیده‌بودم راننده به سرعت خودرواش افزود و مرا به خارج از شهر ربودند. راننده خودرو را در مکان خلوتی نگه داشت و تمامی وسایل گرانقیمت و کارت‌های بانکی‌ام را به زور از من گرفتند. سپس آنها به داخل خیابان آمدند و کنار دستگاه عابر بانکی توقف کردند و از من خواستند رمز کارت عابرم را در اختیار آنها قرار دهم. وقتی مقاومت کردم مرد چاقو به دست ضربه محکمی به پایم زد و خون از پایم سرازیر شد. از ترس جانم رمز کارتم را به آنها دادم و زورگیران هم تمامی پول‌های کارتم را خالی کردند و بعد در خیابان خلوتی مرا از خودرو پایین انداختند و فرار Escape کردند. پس از این راننده عبوری پیکر خونین مرا به بیمارستان منتقل کرد و چند روزی در بیمارستان بستری بودم.

با طرح این شکایت تیمی از مأموران پلیس آگاهی به دستور قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران برای شناسایی زورگیران مسافر بر وارد عمل شدند.

در حالی که هر روز به تعداد شاکیان زورگیران مسافربرنما افزوده می‌شد مأموران دریافتند متهمان با خودروی سرقتی اقدام به زورگیری از مسافران می‌کنند و بعد از چند زورگیری خودرو را رها کرده و خودروی دیگری را برای زورگیری سرقت Stealing می‌کنند.

یکی از صاحبان خودروهای سرقتی گفت: چند روز قبل زن جوانی از اسلامشهر خودروی مرا دربستی برای تهران کرایه کرد. در میانه راه زن جوان شروع به حرف زدن کرد و بدین طریق اعتماد مرا جلب کرد. وقتی به تهران رسیدیم او از من خواست کنار مغازه بستنی فروشی برای خرید بستنی توقف کنم. وقتی از خودرو پیاده شدم بستنی بخرم دو مرد جوان سوار خودروی من شدند و خودروام را سرقت کردند.

مأموران در نهایت پس از تحقیقات فنی دو مرد زورگیر را شناسایی و بازداشت کردند.

یکی از متهمان با اعتراف به 12 فقره زورگیری گفت: مدتی قبل با زن جوانی در تلگرام Telegram آشنا شدم. او از شوهرش جدا شده بود به همین دلیل او را صیغه کردم. پس از چند روز زندگی مشترک تصمیم گرفتیم با همدستی یکی از دوستانم خودرو سرقت کنیم و بعد در پوشش مسافربری از شهروندان زورگیری کنیم. معمولاً زن صیغه‌ای‌ام به عنوان مسافر در صندلی جلو می‌نشست تا مسافران به ما مشکوک نشوند.

متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران پلیس قرار گرفتند. جست‌وجو برای دستگیری زن صیغه‌ای از سوی مأموران ادامه دارد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

مجری زن عرب شیفته خوش تیپی ملی پوشان ایرانی + سند

این ۴ ورزشکار ایرانی دوپینگی هستند! + جزییات تلخ و عکس

مرگ مرموز بازیگر ۲۰ ساله تلویزیون در خانه ییلاقی + عکس

شکایت تازه خانم معلم از شیطان قلهک تهران + عکس

بهاره رهنما دست به دعا شد +عکس

آیت الله هاشمی رفسنجانی قبل از مرگ مرموز تهدید به ترور شده بود!

من با رسول مرد همسایه همخوابی کردم! /  او از من خواست هووی جوانم را هم به خلوتگاهش ببرم!+ عکس

تجاوز وحشیانه مدیر منحرف مدرسه به دانش آموز 14 ساله/ او خانم معلم جوان را هم باردار کرده بود + عکس

مست بودم و در اتاق خواب به درخواستم توجه نکرد، با چاقو او را کشتم! + عکس

تجاوز به دو مرد که آرایش دخترانه داشتند! / ما را به یک زیر زمین بردند+ عکس

دردسر دوستی پسر دبیرستانی با زن بی حیا + عکس و گفتگو

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها