کدخبر: 380837 ارسال پرینت 11774

حوادث رکنا: زن جوان که مردان پولدار را به تله می انداخت و با همدستی دوستانش از آنها اخاذی می کرد پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، اوایل آذرماه سال 95 مرد میانسالی به پلیس قرچک ورامین مراجعه کرد و کمک خواست. وی گفت: من در بازار Store میوه و تره‌بار حجره دار هستم و وضع مالی خوبی دارم. دیروز با ماشینم به خانه می رفتم که یک زن جوان به نام شیدا را سوار ماشین کردم. زن جوان در بین راه سر صحبت را باز کرد و گفت به تنهایی زندگی می کند. من هم به او پیشنهاد دوستی دارم.زن جوان مرا به خانه‌اش دعوت کرد. شب بود که من و شیدا به خانه او رفتیم. گرم صحبت بودیم که یکباره زنگ خانه به صدا درامد. شیدا گفت احتمالا برادرش به دیدنش آمده است. به همین خاطر از من خواست تا در حمام مخفی شوم.
وی ادامه داد: من در حمام مخفی شده بودم که یکباره مرد جوانی وارد حمام شد و به شدت مرا کتک زد. می خواستم از خانه فرار Escape کنم اما مرد جوان خودش را برادر مستانه معرفی کرد. دقایقی بعد یک مرد دیگر که می گفت شوهر شیدا است همراه یک زن سر رسیدند.آنها مانع فرارم شدند و از من پول خواستند. من کارت عابر بانک و رمزش را به انها دادم. ولی گفتند این پول کم است. چون نیمه شب شده بود از ترس ابرویم با باجناقم تماس گرفتم و از او خواستم تا هر چه پول دارد برایم اماده کند. من دقایقی بعد مرد جوان را مقابل خانه باجناقم فرستادم تا پول را از او تحویل بگیرد.باجناقم هم 14میلیون تومان پول به مرد جوان پرداخت کرد.من ساعتها التماس کردم تا انها مرا ازاد کنند اما نیمه شب بود که یک ماشین پلیس Police مقابل در خانه آمد.آنها تهدیدم کردند باید هر طور شده رضایت شاکی ها را جلب کنم. من هم قول دادم تا صبح سیم کارتم را که شماره رندی داشت به نام شیدا و یا زن دیگری که در خانه حضور داشت بزنم. صبح ما با هم سوار ماشین پلیس به یکی از دفترهای مخابراتی رفتیم و من سند موبایل را به نام آنها زدم تا راضی شدند مرا آزاد کنند. من به رفتار آنها مشکوکم و گمان می کنم ماموران پلیس نیز قلابی بوده اند.
به دنبال شکایت مرد پولدار پلیس به آدرس مورد نظر رفت و زن جوان و دو همدستش را دستگیر کرد. در بررسی این خانه مشخص شد در همه اتاق ها دوربین مداربسته کار گذاشته شده بود.
پلیس در تحقیقات بعدی دریافت مستانه به عنوان طعمه مردان پولدار را فریب می داد و به مخفیگاهش می‌کشاند.سپس دو مرد جوان در نقش همسر و برادرشیدا به خانه باز می گشتند و دعوای ساختگی را آغاز می کردند.
با افشای این ماجرا سایر اعضای این شبکه بازداشت شدند و جرمشان را گردن گرفتند. آنها دیروز در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شدند.قرار است به زودی قضات دادگاه برای متهمان این پرونده سیاه حکم صادر کنند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

حادثه ناگوار برای خواننده تیتراژ ماه عسل

عکس / بهنوش بختیاری دست در دست تام کروز!

اتفاق عجیب پس از مرگ دهقان فداکار / او در زنجان دیده شد! + عکس

دختر و پسر خارجی در ایران دستگیر شدند / آن ها چه می کردند؟ + عکس

فوری / اولین عکس های تکاندهنده از حوادث خونین کازرون + جزییات

فوری / مسافر زنده زنده در آتش سوخت / فریادهای سوختم سوختم را همه شنیدند!

ماموران پانیذ 14 ساله را به خوابگاه زنان خیابانی تهران بردند! / نقش پرویز پرستویی چه بود؟ + عکس دختر

یک مقام مسئول زن با لباس بندری به محل کار خود رفت +عکس

دانش آموز ایرانی گرداننده معروفترین سایت غیراخلاقی بود

گرفتاری شوم خانم روانشناس وقتی به خانه مجردی پسر روانی رفت + عکس

این 8 مرد خطرناک تهران را آشفته کرده بودند!+ عکس

این مرد کچل را می شناسید؟ / او یک دزد فریبکار است + عکس بدون پوشش

فوری / بن سلمان با اصابت 2 گلوله کشته شد

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    مقصر اصلی مرد پول داره . اگه زندان بشه خوبه تا بار دیگه هر کس دید طمع نکنه ...

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها