«امیرعلی» 7 ساله عصر روز پنجشنبه در حالی که به همراه دوستانش در کوچه مشغول بازی بود، برای جمع کردن سنگریزه از آنها جدا و به‌طرز مرموزی ناپدید شد. این پسر خردسال آخرین بار توسط یکی از کارکنان درمانگاهی که در نزدیکی خانه‌شان قرار داشت، دیده شده بود، اما از آن پس هیچ رد و نشانی از او به دست نیامد. پس از شکایت خانواده این پسرکوچولو، تلاش پلیس Police برای یافتن وی آغاز شد.

سرهنگ مهدی سرپناه گفت: «پس از گزارش این حادثه Incident به پلیس آگاهی شهر قدس، جست و جوها برای یافتن این پسر خردسال آغاز شد. مأموران با همراهی خانواده پسرک، علاوه بر خانه اقوام او، دوربین‌های مداربسته محل ناپدید شدن کودک و مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست را مورد بررسی قرار دادند. تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه غروب یکشنبه کلانتری گرمدره گزارش پیدا شدن این کودک را اعلام کرد.»

معاونت اجتماعی انتظامی غرب استان تهران افزود: «بررسی‌های مقدماتی نشان داد این کودک توسط یک راننده تاکسی تحویل کلانتری گرمدره شده و در این چند روز نیز در مرکز نگهداری کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست کمالشهر کرج بوده است. این کودک شامگاه یکشنبه در صحت کامل تحویل خانواده‌اش شد.»

دایی این کودک نیز گفت: «امیرعلی وقتی از دوستان جدا شده بود از کوچه بالایی به سمت درمانگاه رفته و چون راه برگشت را بلد نبوده، از منطقه دور شده است. آن‌طور که گفته می‌شد مأموران کلانتری گرمدره(استان البرز) پس از یافتن این کودک از آنجا که هویتش مشخص نبوده است او را به بهزیستی کرج تحویل داده و نیمه شب پنجشنبه امیرعلی تحویل مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست کمالشهر شده است. از طرفی پلیس آگاهی شهر قدس پس از گزارش ناپدید شدن امیرعلی به همه مراکز بهزیستی نامه زده بود. به این ترتیب بچه در بهزیستی کرج شناسایی شد. روز یکشنبه وقتی این گزارش به آگاهی قلعه حسن خان رسید خواهرم به همراه مأموران آگاهی به کمالشهر رفتند و کودک را تحویل گرفتند. خدا را شکر می‌کنیم که امیر علی در سلامت کامل است.»

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

لحظه حمله وحشتناک شیر گرسنه به گاو وحشی+ فیلم و عکس

2 جوان ، سارای 15 ساله را زنده زنده دفن کردند! + عکس

هم خوانی گلاره عباسی با بازیگر مرد در یک کافی شاپ + فیلم

راز هولناک ناپدید شدن دختر 10 ساله که به خانه همسایه رفته بود + عکس

اعدام علنی 2 کرکس در مشهد + عکس

به خواهرم مشکوک بودم او را با یک گلوله راحت کردم! جوان کرجی محاکمه شد + عکس

گفتگو با گربه سیاه توریست های خارجی در خیابان ویلای تهران + فیلم و عکس

نسخه عجیب رمال برای تازه عروس تهرانی / روزبه 5 سال است که نتوانسته به او نزدیک شود + عکس

داماد کینه جو خانواده عروس را در کرمانشاه به گلوله بست

کشته شدن زن جوان در اعتراض به ایجاد معدن سنگ در ایذه

رهایی 10 کودک از شکنجه گاه مادر و ناپدری + عکس

قاتلان لاریجانی در پاکدشت دستگیر شدند

اعدام «خرچنگ‌های سیاه» در ملأعام / صبح دیروز در مشهد اجرا شد + عکس

آیا این خبر مفید بود؟