کدخبر: 379572 ارسال پرینت 1087

رکنا: قهرمان سالخورده و سابق بیسبال آمریکا پس از سال ها بی خبری با یافتن گواهینامه تولدش فهمید پسر رییس جمهوری ترور شده کشورش است.

کندی

داستان جالب زندگی این بیسبالیست بازنشسته این روز ها نقل محافل دنیاست. جیم پالمر (Jim Palmer) قهرمان 72 ساله بیسبال آمریکا، پس از یافتن گواهینامه تولدش در نیویورک و یافتن نام "کِنِدی"، به این راز بزرگ پی برده است.

پالمر میگوید: همیشه یک حسی درون او به او اطمینان میداده که خون او متعلق به خانواده ی پالمر، خانواده ای که او را به فرزندی قبول کرده اند، نیست، ولی هیچگاه نتوانسته بود این موضوع را ثابت کند تا اینکه یک گواهینامه قدیمی که مربوط به یک بیمارستان در نیویورک بود، از داستان جالب زندگی وی پرده برداشته است.

به گزارش روزنامه دیلی میل؛ همسرِ جیم با مشاهده نام کندی در این گواهی و البته شباهتی که بین او و رئیس جمهور ترور Assassination شده آمریکا وجود داشت، به این قضیه شک می‌کند و یک نمونه تست DNA جیم را به موزه مشاهیر نیویورک برده و تقاضا میکند که با DNA جان اف. کندی مقایسه شود. اقدامی که با توجه به شناخته شده بودن جیم پالمر مورد موافقت خانواده کندی قرار می‌گیرد و همان جواب های اولیه آزمایش، تایید می‌کند که جیم پالمر فرزند جان اف. کندی رئیس جمهور اسبق آمریکا و احتمالا یکی از معشوقه هایش است که بعداً از طریقی به خانواده پالمر سپرده شده است و این راز با مرگ پدر و مادر خوانده جیم پالمر همواره مسکوت مانده است.

پس از تایید صحت این نسبت، خانواده کندی رئیس جمهور اسبق آمریکا به این قهرمان کهنسال پیشنهاد داده اند که نام خانوادگی کندی را برای خود برگزیند، که او این پیشنهاد را رد کرده است.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

قبل ازعروسی ماجرای صمیمی بودن عروس خانم بایک بازیگرمرد لو رفت+عکس

مرگ مشکوک پسر جوان تهرانی با شلیک گلوله در حمام خانه‌شان

اعدام زن فریبکار/ این زن دختر جوان را به خلوتگاه شوهرش در گاندی تهران برد+جزئیات

ورود دادستان آبادان به ماجرای قیچی شدن موی دانش آموز دختر + تصویر

حال این روزهای خانواده «آتنا» و قاتلش / گفتگو با پدر آتنا + عکس

مردی سر دختر 17 ساله اش را برید + عکس

مرگ شرور معروف یافت‌آباد با شلیک پلیس

خواستگاری مهرداد خلبان ایرانی از یک دختر در آسمان فیلیپین + فیلم

امیر علی 7 ساله را ندیده اید / او شامگاه پنجشنبه ناپدید شده است + عکس

قتل داماد توسط عروس و مادرش / یک مرد غریبه نیز دستگیر شد + عکس

راز دختر جوان در پاتوق مرد مجرد / در دادگاه تهران چه گذشت؟

نوعروس مانده در کف خیابان / دختر 13 ساله ای که بیوه شد!

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها