کدخبر: 379280 ارسال پرینت 1066

حوادث رکنا: مرد ثروتمند وقتی با ازدواج دخترش با شاگرد رستورانش موافقت کرد نمی‌دانست چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود.

چندی قبل مردی میانسال در تماس با امدادگران آتش‌نشانی از آتش گرفتن خودروی شاسی بلند خود مقابل رستورانش خبر داد.

آتش‌نشانان بلافاصله راهی محل شده و پس از خاموش کردن آتش در نخستین بررسی‌ها، متوجه عمدی بودن آتش‌سوزی شدند.

با افشای راز این آتش‌سوزی عمدی موضوع به کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس Police آگاهی پایتخت اعلام شد. کارآگاهان در نخستین گام به سراغ راننده خودروی شاسی بلند رفتند. مرد میانسال گفت: فکر می‌کنم این اتفاق کار دامادم باشد. چون با هم اختلاف داریم.

وی ادامه داد: او شاگرد رستورانم بود چند سال قبل به خواستگاری دخترم آمد. از آنجایی که پسر خوبی بود با خودم گفتم من هم زندگی را از صفر شروع کردم و به اینجا رسیدم اگر زیر پر و بالش را بگیرم او هم آینده درخشانی خواهد داشت. به‌همین دلیل با ازدواج او و دخترم موافقت کردم.

او ادامه داد: چند ماهی از این ازدواج گذشته بود که دامادم گفت می‌خواهد خانه‌ای بخرد اما 50 میلیون تومان کم دارد. او برای خرید خانه نیاز به پول داشت و من هم به او کمک کردم. قرار بود یک ساله 50 میلیون تومان را برگرداند. اما نه تنها پول را برنگرداند بلکه به بهانه‌های مختلف از دخترم هم پول می‌گرفت.

زمانی که از این ماجرا با خبر شدم به سراغ دامادم رفتم تا پول را از او پس بگیرم اما سهراب گفت نتوانسته با پولی که به او داده‌ام خانه بخرد و پول‌ها را هم خرج کرده است. از دستش عصبانی شدم و تهدیدش کردم که اگر پول را برنگرداند مهریه دخترم را به اجرا می‌گذارم و او را به زندان Prison می‌اندازم. می‌خواستم با این تهدید او را تنبیه کنم اما سهراب از من کینه به دل گرفت و تصور می‌کنم که عامل این آتش‌سوزی خودش باشد.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان با بازبینی دوربین‌های مداربسته رستوران تصویری از عامل این آتش‌سوزی به‌دست آوردند. آنها تصویر مرد جوانی را دیدند که صورتش را با نقاب پوشانده بود. از خودرویی پیاده شده و پس از آنکه بنزین روی خودروی مرد رستوران دار ریخت و آن را به آتش کشید از محل متواری شد.

از آنجا که چهره مرد پوشیده و شناسایی او از سوی مأموران امکان پذیر نبود، با توجه به اختلاف داماد جوان با پدرزنش، کارآگاهان به سراغ سهراب رفتند اما او با ارائه مدارکی ثابت کرد که در زمان آتش‌سوزی در کیش بوده است.

درحالی که هیچ سرنخی برای دست داشتن داماد جوان در این آتش‌سوزی وجود نداشت تحقیقات در این خصوص ادامه یافت تا اینکه مرد جوانی به پلیس مراجعه و راز این آتش‌سوزی را برملا کرد.

او گفت: می‌دانم عامل این آتش‌سوزی چه کسی است. داماد مرد رستوران دار با دادن مبلغی پول به یکی از دوستانش از او خواست تا نقشه این آتش‌سوزی را اجرا کند. شایان عامل اصلی این آتش‌سوزی است و حتی من صدای ضبط شده آنها را دارم که ماجرای آتش زدن خودرو را تعریف می‌کردند.

دستگیری عامل آتش‌سوزی با اطلاعاتی که مرد جوان در اختیار پلیس قرار داده بود کار آگاهان به سراغ شایان رفتند. مرد جوان ابتدا منکر آتش‌سوزی شد اما وقتی در مقابل مدارک پلیسی قرار گرفت به ناچار به آتش‌سوزی عمدی اعتراف کرد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

قتل وحشتناک زن نگون بخت توسط 5 مرد شیطان‌پرست + عکس

شکنجه وحشتناک 3 کودک خردسال / از گرسنگی رنگ دیوارها را خورده بودند! +عکس

این زندانی بچه خوشگل ترین خلافکار جهان است!+عکس

اعتراف تلخ فریبا که زن دوم بود / احمد مرا تهدید کرد وشوهرم را کشت + عکس

این مرد به کودک 4 ساله هم رحم نکرد / او فیلم سیاه این کودک را پخش کرد + عکس

اعتراف به قتل شهلا در خانه مجردی اش + عکس

کارتن خواب بخشنده جهانی شد / او در یک بزرگراه هر چه پول داشت داد تا یک زن نجات یابد + عکس

جان‌ باختن سرباز فوتبالیست بابلی در پاسداری از مرزها شرق کشور + عکس

فیلم ضرب و شتم شدید دانشجو در دانشگاه آزاد تهران شمال توسط تیم حراست! / واکنش ولایتی + فیلم

قاتل دوشنبه سیاه محاکمه شد / این دختر اولین قربانی بود + عکس

زنم در روابط زناشویی از پزشک مشاور تلویزیونی مدام تعریف می کرد من هم سرش را بریدم! +عکس

گوش قطع شده سرباز جوان به بازوی او پیوند زده شد! +عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها