پرونده کدخبر: 373163 ارسال پرینت 13381

رکنا: پسر جوان کرمانشاهی که در اقدامی کینه توزانه با همدستی یکی از دوستانش، پسر 11 ساله همسایه را هدف اسیدپاشی قرار داده تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، صبح یکشنبه 26 فروردین، «ماهان» 11 ساله مانند هر روز روانه مدرسه‌اش در محله «شهرستانی»‌ اسلام آباد غرب شد. او در راه چند نفر از همکلاسی‌هایش را دید و با آنها خوش و بش کرد. چند قدمی تا مدرسه نمانده بود که ناگهان سایه‌هایی را پشت سرش احساس کرد.

ترسی عجیب در وجودش افتاده بود تا خواست پشت سرش را نگاه کند کسی او را گرفت و پیش از اینکه پسرک فرصت فرار Escape پیدا کند، مایعی سوزان صورت و بدنش را سوزاند.... «ماهان» فریاد می‌کشید و کمک می‌خواست. در میان درد هولناک و سوزش غیرقابل تحمل زخم هایش، تصویری تار از پسر همسایه و دوستش را دید. او هرگز تصور نمی‌کرد دعوای کودکانه چند روز گذشته چنین سرنوشتی برایش رقم بزند...

در جست و جوی اسیدپاش فراری

ساعت 8 و 30 صبح یکشنبه گزارش اسیدپاشی روی پسر 11 ساله به پلیس Police گزارش شد. با اعزام تیم تحقیق به محل مشخص شد عاملان این اسیدپاشی دو پسر 21 و 14 ساله بوده‌اند که پس از این حمله متواری شده‌اند.

براساس اطلاعاتی که پسر نوجوان پیش از انتقال به‌بیمارستان به خانواده‌اش داده بود، کارآگاهان دریافتند عاملان این اسیدپاشی آشنا بوده و از سر کینه توزی دست به این اقدام هولناک زده‌اند.

سرهنگ محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی انتظامی کرمانشاه گفت: «با گزارش این اتفاق بلافاصله تحقیقات آغاز شد. پسر 11 ساله که هدف این حمله قرار گرفته بود از ناحیه صورت و بین دو کتف دچار سوختگی شده است. مأموران پس از بررسی‌های مقدماتی و شنیدن اظهارات مصدوم و خانواده‌اش چند نفر را شناسایی کردند و با اجرای طرح مهار، یکی از متهمان دستگیر شد اما عامل اصلی همچنان متواری است.

تحقیقات نشان می‌دهد این افراد با پسر نوجوان، همسایه و هم محلی بوده‌اند و از گذشته اختلاف‌هایی بین آنها وجود داشته است. جست و جوها برای ردیابی متهم فراری ادامه دارد و انگیزه اصلی این اتفاق نیز در دست بررسی قرار دارد.»

تهدیدی که عملی شد

پدر «ماهان» هنوز شوکه است. بعد از رفتن فرزندانش به مدرسه خوابیده بود که ناگهان با صدای زنگ در از جا پرید. صحنه هولناکی بود. پسر 11 ساله‌اش را دید که با صورت و بدنی زخمی و در حالی که از درد ناله می‌کرد، توان ایستادن نداشت. پدر ماهان گفت: «مدرسه ماهان تا خانه‌مان 5 کیلومتری فاصله دارد و او هر روز با اتوبوس یا پیاده به مدرسه می‌رفت. صبح یکشنبه نیز او ساعت 7 و ربع خانه را ترک کرد. من در خانه خوابیده بودم که ناگهان زنگ در به صدا درآمد. وقتی در را باز کردم راننده تاکسی جلوی در بود و ماهان را با آن وضعیت به خانه آورده بود. نمی‌دانستم چه کار کنم که با همان تاکسی به بیمارستان اسلام آباد غرب رفتیم. در راه «ماهان» گفت نزدیک مدرسه دو نفر از پشت سر او را گرفته‌اند و رویش اسید پاشیده‌اند. او چهره‌های آنها را دیده بود و آنجا فهمیدیم که پسر یکی از همسایه‌ها و یکی از دوستانش که در محله دیگری زندگی می‌کند، این کار را کرده‌اند.»

او ادامه داد: «آن طور که برادر بزرگتر «ماهان» می‌گوید او چند باری به این افراد هشدار داده که با پسرم دعوا نکنند. اما آنها چند باری با ماهان دست به یقه شده و تهدیدش کرده بودند. روز حادثه Incident هم «ماهان» سعی کرده فرار کند اما یکی از آنها او را گرفته و دیگری رویش اسید پاشیده است. پسرم را به بیمارستان سوانح سوختگی کرمانشاه منتقل کردند. در این اتفاق نیمی از صورت «ماهان»، پایین گوش و پشت کتفش سوخته است و یک عمل جراحی روی صورتش انجام شده است و درد دارد.»پدر «ماهان» که با کارگری زندگی‌اش را می‌گذراند، افزود: «هزینه‌های درمان پسرم خیلی سنگین است. «ماهان» فرزند دومم است و یک پسر و دختر دیگر نیز دارم. نمی‌دانم چرا این دو پسر زندگی و آینده پسرم را اینچنین سیاه کردند...»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

مرگ درد ناک خانم دکتر در رشت + فیلم

گفتگو با مادر جوان همدانی که با انتشار یک ویدئو اعدام او را متوقف کرد + فیلم و عکس

دزدی که عاشق بوی کفش بود! + عکس

آخرین عکس از هانیه دختر فداکار سرپل ذهاب هنگام زلزله

دزد فراری در سقوط از پل بزرگراه امام علی تهران کشته شد

3 جوان در پارک شیان قرار کشتن شوهر یک زن کثیف را کشیدند / فرشید ضربه آخر را زد

تست شبانه زنده بودن یک مرده در قبر / کارمند بهشت زهرای تهران چه کرد؟

عکس / مار در رختخواب دختر نوجوان!

اعتراف زورگیر خشن در کلانتری کن

حمله پسر 8 ساله به همکلاسی ها با چاقو

جنجال بر سر اختلاس پدر عروس رییس جمهور / روحانی اصلا عروس ندارد!

فوری / سقوط هلیکوپتر ایرانی در خلیج فارس

این زن با کثیف ترین روش ۱۰۰ نفر را سر کیسه کرد + عکس

فوری / علت تیراندازی وحشت آور در میدان ونک

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • ناشناس 3 0

    چرا اینقدر راحت اسید دست همه میدن نباید جلوی اینکار گرفته بشه همونجور ک الکل سفید نمیشه راحت خرید کرد خب برای اسید هم همین کارو کنن

  • م 0 0

    خدا لعنتشون کنه که با آینده این پسر بازی کردند

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها