عصر روز یک‌شنبه 24‌دی‌ماه امسال مرد میانسالی سراسیمه به کلانتری 151‌یافت‌آباد رفت و گفت پسر 16‌ساله‌اش را افراد ناشناسی ربوده و برای آزادی‌اش درخواست پول کرده‌اند.شاکی در توضیح ماجرا گفت: پسرم شهاب دانش‌آموز است و ساعت15:30 برای کلاس زبان از خانه بیرون رفته بود که لحظاتی قبل مرد ناشناسی با من تماس گرفت و گفت شهاب را ربوده است و باید برای آزادی او 40‌میلیون تومان به شماره حسابی که اعلام می‌کند واریز کنم و گرنه برای پسرم اتفاق بدی رخ می‌دهد. وی ادامه داد: لحظاتی بعد پسرم در حالی که گریه می‌کرد با من تماس گرفت و گفت در حال رفتن به آموزشگاه زبان انگلیسی بوده که دو مرد ناشناس با خودروی پراید آبی رنگ او را به زور سوار خودرو کرده و به مکان نامعلومی انتقال داده‌اند. پسرم گریه می‌کرد که آدم‌ربایان او را شکنجه داده و گفته‌اند اگر پدرت تا ساعت 6 صبح فردا پول را به حساب آنها واریز نکند مرا کشته و کلیه‌هایم را می‌فروشند. پسرم خیلی ترسیده بود و مدام درخواست کمک می‌کرد. مادر شهاب هم گفت: پسرم چند روز قبل به من گفت که خودروی پراید آبی رنگی همیشه او را تعقیب می‌کند، اما من توجهی به حرف‌های او نکردم تا اینکه دقایقی قبل پسرم با صدایی لرزان با من تماس گرفت و گفت دو سرنشین همان خودروی پراید او را ربوده‌اند. پس از این با همکلاسی زبان شهاب تماس گرفتم که گفت امروز به کلاس زبان نرفته است. 
پس از طرح این شکایت تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس‌آگاهی تهران به دستور قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران برای شناسایی آدم‌ربایان وارد عمل شدند. در حالی که تحقیقات درباره این حادثه Incident ادامه داشت مأموران دریافتند پسر ربوده شده ساعت 3‌بامداد روز دوشنبه 25‌دی‌ماه به خانه‌شان برگشته است. بدین ترتیب مأموران برای تحقیق راهی خانه پدر شهاب شدند. شهاب در ادعایی گفت: در حال رفتن به آموزشگاه زبان بودم که دو سرنشین خودروی پراید آبی رنگی راه مرا سد و به زور مرا سوار خودرو کردند و به مکان ناشناسی منتقل کردند. آنها مرا شکنجه دادند و بعد برای انجام کاری از خانه بیرون رفتند که از فرصت استفاده کردم و از دام آنها فرار Escape کردم. در حالی که مأموران متوجه تناقض‌گویی‌های پسر جوان شدند، وی را مورد بازجویی فنی قرار دادند. شهاب این بار در بازجویی‌ها راز آدم ربایی دروغین را بازگو کرد و مدعی شد که به خاطر اینکه در درس‌هایش نمره بدی آورده نقشه آدم‌ربایی دروغین را طراحی کرده تا خانواده‌اش از نمره بد او اطلاع پیدا نکنند. 
وی در توضیح ماجرا گفت: پدر و مادرم افراد زحمتکشی هستند و برای اینکه من درس بخوانم و به جایی برسم تلاش زیادی می‌کنند و همیشه انتظار دارند در کلاس شاگرد اول باشم و بهترین نمره‌ها را بیاورم، اما من دانش‌آموز معمولی هستم و نمی‌توانم انتظارات پدر و مادرم را بر آورده کنم. چند روز قبل مدرسه کارنامه‌ام را داد که دیدم متأسفانه نمرات درس‌هایم خیلی ضعیف است و اگر پدرم متوجه شود حتماً ناراحت می‌شود و مرا تنبیه می‌کند. از آنجایی که یک هفته قبل فیلم آدم‌ربایی را در تلگرام Telegram دیده بودم از آن فیلم ایده گرفتم و نقشه آدم‌ربایی ساختگی را طراحی کردم تا پدر و مادرم نگران من شوند و نمرات درسی‌ام را فراموش کنند و بیشتر به من توجه کنند. برای اینکه به نقشه‌ام شک نکنند از چند روز قبل به دروغ به مادرم گفتم که دو سرنشین خودروی پراید آبی رنگی مرا در مسیر مدرسه تعقیب می‌کنند تا اینکه روز حادثه به جای اینکه به آموزشگاه زبان بروم همراه دوستم به میدان شهدا رفتیم. آنجا برنامه تقلید صدا را از اپلیکیشن بازار Store دانلود کردم و بعد با شماره‌ای که از قبل داشتم با پدرم تماس گرفتم و با تغییر صدایم مدعی شدم شهاب را ربوده‌ام و بعد هم با شماره خودم دوباره با پدرم تماس گرفتم و گفتم که از سوی دو مرد ربوده شده‌ام تا پدرم باور کند. وی ادامه داد: پس از این همراه دوستم به سینما رفتیم و بعد هم تا ساعت 10 شب داخل خیابان با هم بودیم تا اینکه او به خانه‌شان رفت و من هم به نزدیکی خانه‌مان آمدم‌. از ترس اینکه اتفاقی برایم نیفتد تا نیمه‌های شب در نزدیکی خانه‌مان ماندم، اما کم کم هوا سرد شد به طوریکه طاقتم را برید و مجبور شدم به خانه‌مان بروم. پس از مشخص شدن صحت حرف‌های شهاب پرونده به دستور قاضی سهرابی بسته شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اختلاس گر ۱۰۰میلیاردی با پدرش در وزارت نفت کار می کرد/ او سه ساعته از ایران فرار کرد

«هانیه» سرگردان در کلانتری تهران / او تحت آزار پدر شیطان صفت بود و..!

اعتراف علی و معشوقه یاسمین به قتل وحشیانه زنش در جنگل + عکس

نوعروس تحت تعقیب داماد بود / او در محل کار پریا رفتاری زشت انجام داد و ..!

10 روز شیطانی برای نسرین 13 ساله در خانه خواستگار سمج

راز نقاشی عجیب قاتل زن ثروتمند گیلانی + عکس و جزئیات

وقتی با عجله وارد خانه شدم مادرم را در وضعیت هولناکی دیدم! / پدرم خانه نبود و..!

دردسر توهم حضور جن در خانه برای زن باردار!

اعتراف 3 زن و یک مرد به قتل سریالی 9 زن و مرد + عکس

فیلم / عصبانیت یک مرد زلزله زده / او می خواست خانواده اش را داخل چادر به آتش بکشد + عکس

ازدواج عجیب زن جوان با روح یک دزد + عکس

واکنش یک نماینده مجلس به قطع دست دزد گوسفند در مشهد

فیلم 27 دقیقه جستجوی برای یافتن ملوانان کشتی سانچی + جزئیات

دردسر صیغه کردن زن 48 ساله برای سعید 24 ساله / پروین به هر بهانه ای مرا به خانه اش می کشاند و ..! + عکس

فیلم رفتارهای عجیب مرد شیطان صفت در برابر سوال های خبرنگار رکنا + عکس

نسخه عجیب وکثیف زن رمال برای باردار کردن زنان +عکس

بلای هولناکی که مرد افغان بر سر زن کرجی آورد / او در خانه تنها بود که ..!

آیا این خبر مفید بود؟