پرونده کدخبر: 257978 ارسال پرینت 1058

رکنا: باند سه نفره سرقت گوشی در تهران که پس از سرقت با مالباخته قرار می گذاشتند در عملیات ضربتی پلیس پایتخت زمین گیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ مرتضی پیرداده بیرانوند رئیس کلانتری 115 رازی در تشریح این خبر گفت:  چندی پیش گوشی همراه یک مرد، توسط سارقان موبایل قاپ، به سرقت Stealing رفت. این مرد اقدام به زنگ زدن به شماره خودش می کند و  با سارقان قرار می گذارد با پرداخت مبلغی گوشی ااش را پس بگیرد.
این مقام انتظامی افزود: بلافاصله مأموران انتظامی با یک برنامه ریزی دقیق و طی یک عملیات ضربتی، دو سارق موبایل قاپ را دستگیر کردند. در بازرسی بدنی از سارقان، گوشی همراه مالباخته نیز کشف و ضبط شد. 
وی همچنین بیان کرد: در بازجویی اولیه سارقان ضمن پذیرش جرم Crime خود اقرار کردند علاوه بر این سرقت، مرتکب سرقت های دیگری هم شدند و سرقت ها را به  کمک هم دستشان سه نفره انجام می دادند و پس از سرقت، گوشی های سرقتی را به مالخری می فروختند. در ادامه دستور بازداشت متهم سوم صادر شد و در نهایت وی نیز دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه او، تعدادی گوشی همراه و لب تاپ، کشف و ضبط شد. متهمان به همراه اموال مسروقه جهت رسیدگی بعدی، تحویل مرجع قضائی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر