پرونده کدخبر: 248280 ارسال پرینت 152

رکنا:فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری چهار عضو باند قاچاقچیان مسلح و کشف 553 کیلو مواد مخدر در درگیری مسلحانه خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر در راستای مبارزه شبانه روزی با قاچاقچیانمواد مخدر Drugs و با هدایت فنی و اطلاعاتی پلیس Police مبارزه با مواد مخدر استان ،از فعالیت باند بزرگی که با استفاده از خودرو های کوهستانی اقدام به جابه جایی مواد مخدر می کردند، مطلع شدند. 
وی افزود: ماموران پلیس پس از هفته ها اقدامات تخصصی و اشراف اطلاعاتی ،دو دستگاه خودرو تویوتا متعلق به اعضای این باند را در محور خاش-ایرانشهر شناسایی و پس از مراقبت نامحسوس در عملیاتی غافلگیرانه، ضمن توقیف خودرو ها، دو قاچاقچی Smuggler سابقه دار را با 2555 کیلو تریاک دستگیر  کردند. 
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: یگان های عملیاتی پلیس در ادامه دو خودرو دیگر متعلق به این باند را نیز در محور های فرعی شناسایی کرده و پس از درگیری مسلحانه، دو قاچاقچی را دستگیر و از آنان 296 کیلو تریاک و یک کیلو حشیش را کشف کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر