پرونده کدخبر: 248091 ارسال پرینت 405

رکنا: پسری که اتهام قتل عمه اش را یدک می کشد تنها 60 درصد مقصر است.

هیات پنج نفره کمیسیون پزشکی قانونی با بررسی علت مرگ مشکوک زن سالخورده نظر داد که بیماری وی 40 درصد و ضربه‌هایی که برادرزاده‌اش زده 60 درصد در مرگ او تاثیر داشته است.

این متهم جوان به اتهام قتل Murder عمه‌اش با دستور قضایی بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران بازداشت شد. او با انتقال به اداره دهم پلیس Police آگاهی تهران مدعی شد فقط عمه‌اش را که اوایل دی سال 93 فوت کرده است هل داده و نمی‌داند چطور او فوت کرده و گفته‌های عمه دیگرش را درباره این که او مقصر مرگ است، قبول ندارد.

این متهم به قتل همچنان منکر بود، اما خواهر مقتول و دیگر اعضای خانواده وی می‌گفتند او با مقتول درگیر شده و ضربه‌ای که به عمه‌اش وارد کرده به مرگ این زن منجر شده است.

خواهر مقتول به قاضی Judge پرونده گفت: من، خواهر فوت شده‌ام و برادرمان بعد از فوت والدین خود در خانه ارثیه‌ای زندگی می‌کردیم. قرار بود این خانه را تخریب کنیم و سهم هرکدام ما بعد از بازسازی، یک آپارتمان بود. کارهای اداری را هم برادرزاده‌مان به عهده بگیرد. اما مدتی قبل بر سر ارثیه خانوادگی میان خواهرم و برادرزاده‌مان اختلاف‌هایی پیدا شد و این حادثه Incident رقم خورد.

با توجه به نقش داشتن مرد جوان در قتل عمه‌اش، او با قرار قانونی روانه زندان Prison شد. مرد جوان به نظریه پزشکی که مرگ را بر اثر ضربه اعلام کرده بود، اعتراض کرد و با دستور بازپرس مرشدلو پرونده برای بررسی میزان قصور وی در مرگ عمه‌اش به کمیسیون پنج نفره پزشکی قانونی ارجاع شد. سرانجام چند روز پیش این کمیسیون نظر داد که بیماری مقتول 40 درصد و برادرزاده‌اش نیز 60 درصد در مرگ تاثیر داشته‌اند.

بنابراین با اخذ آخرین دفاع از متهم جوان، پرونده او با صدور جلب به دادرسی بزودی به دادگاه ارسال خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر